سلام! + کمی به روز رسانی – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک به روز رسانی کوچک و تجاری است که امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجا که من در 7 ماه گذشته عمدتا “آفلاین” بوده ام ، قبل از ارسال مجدد پست ، می خواهم در مورد چند مورد صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی و فضای اینترنت پیچیده است و دائما در حال تحول است. رسانه های اجتماعی به عنوان یک صاحب مشاغل اغلب هسته اصلی محسوب می شوند و می توانند جزء اصلی ساخت / مدیریت یک شرکت باشند. با این حال ، احساسات شخصی من مانع می شود ، و من احساس می کنم که می تواند طاقت فرسا باشد و پیدا کردن تعادل دشوار است.

من خیلی ناخواسته از شبکه های اجتماعی استراحت کردم و در وبلاگم نیز پست کردم. این به عنوان یک احساس عذاب آور آغاز شد که من از طریق رسانه های اجتماعی به زندگی مردم کمک نمی کنم. من همیشه رسانه های اجتماعی را به عنوان گسترش فعالیت های خصوصی و شرکت رفاه شرکتی خود و راهی در دسترس تر برای آموزش دیگران می دانم. در سالهای اخیر ، همچنین راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط کاری معنادار بوده است. با این حال ، من بیشتر و بیشتر از همه “سر و صداهای” موجود در اینترنت ، چه در داخل و چه در خارج از فضای غذا آگاه می شوم ، و من واقعاً نمی خواستم در این مورد نقش منفی داشته باشم.

در آخرین لحظه وقت گذاشتم تا در مورد چگونگی حضور خود در اینترنت فکر کنم. از آنجایی که شبکه های اجتماعی یک جریان مالی یا درآمدزایی مهم برای شرکت من نیست ، من خوش شانس بودم که زمان و مکان لازم برای تأمل را داشتم. این همچنین با این واقعیت ترکیب شده است که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ است (بیشتر در مورد آن بعداً در پست!). من از ارسال مقاله به وبلاگم ، Twist & Sprout و شبکه های اجتماعی بعدی خود ، هیجان زده هستم. امیدوارم به گفتگوهای مهم درباره سلامتی ، رفاه ، غذا و تغذیه ، از جمله مسائل مربوط به برابری سلامت و عدالت غذایی ادامه دهم. همچنین امیدوارم با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی ، محتوای من همچنان تکامل یابد و همچنان که من به عنوان یک فرد و تمرین کننده رشد می کنم.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه جولای من درها را به روی شخص خودم بستم. این تلخ بود زیرا واقعاً به نظر می رسید پایان یک دوران باشد ، و در عین حال احساس تسکین عظیمی می کرد. خوب است که درها را در یک فصل ببندید و فصل دیگر را شروع کنید. من از راه دور کار می کردم و هم مشتری می دیدم و هم از طریق Zoom / Skype به صورت آنلاین کارگاه برگزار می کردم.

(عکس بالا نشان می دهد که من در یک روز فوق العاده گرم در حال حرکت هستم. یک روز دفتر خود را ترک کردم و از رفتن به فصل جدید احساس خوشبختی و هیجان کردم.)

من هنوز در مدرسه هستم ، که زمان زیادی از من را اشغال می کند. باز هم ، این یکی دیگر از دلایل وقفه اجتماعی آنلاین من است. در رابطه با مدرسه ، من تعدادی از موقعیت های مختلف داوطلبانه را دارم ، به عنوان دستیار تحقیق کار می کنم و در سایر پروژه های تحقیقاتی و تغذیه فوق برنامه کار می کنم.

از نظر شخصی تر ، من تابستان / اوایل پاییز خوبی داشتم ، همه چیز در نظر گرفته شده است. من تا آنجا که می توانستم بیرون را گذراندم ، و چند سفر عالی با قایق رانی و فرارهای آخر هفته با چند دوست “حباب” انتخابی ام و با شریکم انجام دادم. من و شریکم همچنین یک واحه کوچک در فضای باز در بالکن جلویی خود ایجاد کردیم و باغ ظروف را آزمایش کردیم ، که بسیار سرگرم کننده بود. این در واقع شادی زیادی (و کمی سبزیجات!) در تابستان و تا اوایل پاییز برای من به ارمغان آورد.

در مورد مراحل بعدی ، من چند حوزه را در زیر شرح دادم:

آموزش تغذیه 1: 1: اکنون همه قرارها از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن آنلاین هستند. لطفا بسته های ما را در اینجا بررسی کنید! همچنین می توانید به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید 🙂

رفاه محل کار: مجدداً همه کارگاه ها به صورت مجازی ارائه می شوند و با Zoom زندگی می کنند. برنامه چالش 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات سلامتی محل کار علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا پیدا کنید. لطفاً برای قیمت کامل به آدرس ایمیل [email protected] برای ما ایمیل کنید.

وبلاگ + اینستاگرام: پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، مطالب آموزشی و پست های آموزنده ادامه خواهد یافت. پست های وبلاگ آینده منعکس کننده ارزش های من به عنوان یک متخصص تغذیه و برای همیشه دانش آموز خواهد بود و طیف وسیعی از موضوعات را ادغام می کند. بحثها پیرامون تغذیه ، غذا ، پایداری ، سیستمهای غذایی ، بی عدالتیهای بهداشتی ، عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه خواهد بود.

خرید کنید: مغازه من جایی است که من برنامه های غذایی و جزوات کوچک دستور العمل را می فروشم. من دائماً منابعی را که در اینجا دارم به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، لطفاً به من اطلاع دهید 🙂

با تشکر از شما برای خواندن به روز رسانی کوچک من! لطفاً اگر پست خاصی وجود دارد که به نظر شما مفید است ، به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید!

– سارادیدگاهتان را بنویسید