سلامت روان نیز به تغییرات آب و هوا بستگی دارد مطالعه نشان می دهد


در یک مطالعه بهداشتی اخیر، مشخص شده است که افراد مبتلا به اضطراب، اختلالات خلقی، افسردگی یا کسانی که داروهای جدی مصرف می کنند، به دلیل گرم شدن آب و هوا روز به روز ممکن است دچار مشکلات شدید سلامت روانی شوند. با همه‌گیری جهانی و قرنطینه شدید، مردم حتی نمی‌توانند با آن کنار بیایند که فشار روانی بیشتری بر افراد مبتلا به مشکلات سلامتی می‌افزاید.

سلامت روان نیز به تغییرات آب و هوا بستگی دارد مطالعه نشان می دهد

محقق ارشد امروتا نوری سامرا از دانشگاه بوستون که این مطالعه را انجام داد اظهار داشت که موارد پذیرش برای سلامت روان در ایالات متحده با سرعتی تصاعدی در حال افزایش است و اکنون مردم نیز به همین موضوع توجه دارند. وزارت بهداشت ایالات متحده اعلام کرده است که افرادی که دارای هر نوع مشکل سلامت روانی هستند، اکنون می توانند به بیمارستان ها مراجعه کنند و نه فقط از طریق خدمات بهداشتی از راه دور.

سلامت روان نیز به تغییرات آب و هوا بستگی دارد مطالعه نشان می دهد

این مطالعه بر روی افرادی انجام شد که دارای بیمه خصوصی یا افرادی با برنامه های Medicare Advantage هستند. امروتا اظهار داشت که این وضعیت برای افراد بدون بیمه یا کسانی که به هیچ یک از مراکز بهداشتی درمانی گزارش نشده اند، شدیدتر خواهد بود.

به بیمارستان‌ها هشدار داده شده است که در موج گرمای تابستانی آینده، در مقایسه با وضعیت پزشکی اولیه‌شان، در انتظار افراد بیشتری با مشکلات بهداشت روانی هستند.

این مطالعه با داده‌های به‌دست‌آمده از یک دوره ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۹ انجام شد که بیش از ۳.۵ میلیون ویزیت اورژانس برای مسائل بهداشت روانی داشته است که ۷۰ درصد آن را بزرگسالان تشکیل می‌دهند.

از تجزیه و تحلیل مشاهده شده است که افرادی که اختلالات خلقی دارند یا از مواد استفاده می کنند، در مقایسه با افراد مبتلا به برخی بیماری های مزمن زمینه ای، بیشتر به ER مراجعه می کنند.

زمانی که این مطالعه انجام شد تفاوت چندانی در جنسیت وجود نداشت زیرا هم مردان و هم زنان این را به نسبت مساوی تجربه کردند. نوری سرما اظهار داشت: این وضعیت در مناطقی مانند غرب میانه، شمال غرب و شمال شرق بدتر بود زیرا دما در این منطقه نسبت به جنوب غربی یا جنوب شرقی بسیار بالاتر است.

از طرف اداره بهداشت توصیه شده است که افراد ابتدا باید خود را هیدراته کنند و نباید در یک روز آفتابی مشغول کار زیاد زایمان شوند. کم‌آبی بدن یکی از مهمترین دلایلی است که باعث می‌شود بسیاری از مسائل مربوط به سلامت روان به وجود آمده و مشکلات دیگری را در قلب و ریه‌ها ایجاد کند. افراد مبتلا به مشکلات مزمن نیز باید بیرون بروند و با افراد دیگر صحبت کنند تا احساس تنهایی نکنند.

پیتر زافیریدیس که یک روانپزشک از اوهایو است اظهار داشت که بسیاری از مردم به دنبال دارو برای ADHD هستند.اختلال کمبود توجه و بیش فعالی) در تابستان و بیشتر در نوجوانان و کودکان دیده می شود. وی تصریح کرد: مدارس باید اصلاحاتی را انجام دهند تا بچه ها بتوانند اوقات خوبی را در مدرسه داشته باشند و تحت فشار مطالعاتی قرار نگیرند زیرا تغییرات آب و هوایی بیشترین تأثیر را بر آنها می گذارد.

یکی دیگر از دلایلی که زافیریدس بیان می کند که بچه ها در تابستان با آنها روبرو می شوند این است که در خانه می نشینند و در مقابل وسایل الکترونیکی خود قرار می گیرند در مقایسه با بیرون رفتن و معاشرت کردن. این همچنین می تواند باعث شود که بچه ها خودشان را منزوی کنند و در دراز مدت مشکلات ذهنی بیشتری برای آنها ایجاد کند.

ارتباط کلیدی است که نوری سمرا بیان کرد. بچه‌ها باید به والدین خود بگویند که باید به جایی بروند یا گردش‌های خانوادگی در چنین مواقعی می‌تواند به تسکین همه افراد، اعم از والدین و کودکان کمک کند و در نتیجه با مشکلات روانی کنار بیایند.

در حال حاضر بسیاری از سازمان های غیردولتی در دسترس هستند که خدمات مراقبت های بهداشتی رایگان را برای مسائل بهداشت روانی نیز ارائه می دهند. بسیاری از شرکت ها مشاوره بهداشت روانی را برای کارمندان خود ارائه می دهند زیرا این کار باعث افزایش بهره وری در بین کارکنان می شود. این به آنها کمک می کند که حتی در مورد مسائل اداری و شخصی نیز آزادانه با مشاور صحبت کنند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر