سطح THC برای تست مثبت در ورزشکاران توسط NCAA افزایش یافت


انجمن ملی ورزشی دانشگاهی یک سازمان غیرانتفاعی است که برنامه های ورزشی کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده و کانادا را سازماندهی می کند. هدف اصلی NCAA تنظیم و اداره رقابت به شیوه ای ایمن، منصفانه و عادلانه است.

سطح THC برای تست مثبت در ورزشکاران توسط NCAA افزایش یافت

NCAA حکم داد که تحت بخش سه سیستم برای دو و میدانی، دانش آموزان ورزشکار برای انجام یک ورزش بورسیه تحصیلی دریافت می کنند. پیش از این، NCAA لیستی از مزایایی را که ورزشکاران دانشگاهی می توانند از مدارس خود دریافت کنند، تنظیم کرده بود که توسط دادگاه عالی آمریکا رد شد و بیان کرد که مزایای مربوط به تحصیل برای ورزش دانش آموزان برخلاف قانون ضد تراست ایالات متحده است. علاوه بر این، NCAA قصد دارد آموزش عالی را در بین دو و میدانی های دانشگاهی ارتقا دهد تا تجربه آموزشی آنها را غنی کند.

سطح THC برای تست مثبت در ورزشکاران توسط NCAA افزایش یافت

تتراهیدروکانابینول که معمولاً به عنوان THC شناخته می شود، یک ماده فعال ماری جوانا است که اثرات مضر شدیدی بر مغز، بدن و ذهن انسان دارد. دود ماری جوانا ریه ها را تحریک می کند و ضربان قلب را افزایش می دهد که به نوبه خود ممکن است باعث حمله قلبی در افراد بیماری قلبی شود. ماری جوانا تأثیر منفی بر باروری دارد. مصرف زیاد ماری جوانا ممکن است باعث توهمات موقتی و افکار آشفته شود.

علیرغم داشتن اثرات منفی با ماری جوانا، برای تسکین علائم گلوکوم، اختلال تشنج استفاده می شود. تهوع ناشی از شیمی درمانی را کاهش می دهد و در بیماران مبتلا به ایدز اشتها ایجاد می کند. ماری‌جوانا از گیاه شاهدانه به دست می‌آید که علف‌های هرز، گلدان و دوپ تولید می‌کند که برای تفریح ​​و سرگرمی مصرف می‌شود.

ماده روان‌گردانی به نام THC موجود در ماری‌جوانا، بخشی از مغز را تحریک می‌کند که به ایجاد لذت پاسخ می‌دهد. خجالتی بودن را در فرد کاهش می دهد و همین امر باعث می شود تا او را به خطر بیاندازد.

چندین ایالت مالکیت ماری جوانا را در مقادیر کم برای استفاده شخصی با محدودیت های خاصی برای داشتن و استفاده قانونی کرده اند. طبق قانون آن ایالت، ماری جوانا می تواند توسط بزرگسالان بالای ۲۱ سال استفاده شود، یک فرد می تواند ۲ اونس از این ماده را استفاده کند، آن را نمی توان در ملاء عام استفاده کرد. تعداد کمی از ایالت های دیگر به طور قانونی استفاده از ماری جوانا را ممنوع کرده اند.

داشتن ماری جوانا ممکن است منجر به مجازات یک سال زندان و حداقل ۱۰۰۰ دلار جریمه برای اولین بار محکومیت شود. مجازات با تعدادی از محکومیت ها برای تصرف افزایش می یابد. حتی توزیع مقدار کمی ماری جوانا بدون هیچ هزینه ای به عنوان مالکیت تلقی می شود.

توزیع ۵ گرم یا بیشتر ماری جوانا بین بزرگسالان زیر ۲۱ سال جرم محسوب می شود و مجازات آن شدید است. توزیع در اطراف مدرسه، زمین بازی، یا مناطق مسکونی عمومی محدود شده است. اگرچه استفاده از حشیش غیرقانونی است، برخی از ترکیبات آن توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به منظور تجویز تایید شده است.

نتیجه مثبت ممکن است برای مصرف اخیر یا گذشته ماری جوانا گزارش شود. آزمایش ماری جوانا ادرار برای ارزیابی محتوای THC موجود در نمونه ادرار انجام می شود. گزارش مثبت آزمایش ماری جوانا ادرار نشان می دهد که نمونه ادرار حاوی بیش از ۵۰ نانوگرم در میلی لیتر (ng/mL) است. در حالی که یک گزارش منفی نشان می دهد که محتوای ماری جوانا در نمونه کمتر از ۵۰ نانوگرم در میلی لیتر است.

بیشترین فایده استفاده از ماری جوانا برای ورزشکاران این است که التهاب عضلات و مفاصل را کاهش می دهد. همچنین باعث کاهش درد و درد در بدن می شود. همچنین برای کاهش اسپاسم عضلانی مفید است.

اخیراً انجمن ملی ورزش دانشگاهی تصمیم گرفته است که تعداد داروهای THC را که یک ورزشکار می تواند برای داشتن گزارش مثبت مصرف کند، کاهش دهد. مجازات نگهداری یا استفاده از مواد مخدر نیز کاهش یافته است.

پنالتی های قبلی شامل از دست دادن ۵۰ درصد از فصل عادی یا نشستن در کل فصل مسابقات بود که به بند پنالتی بستگی دارد. با این حال پیشنهاد جدید به ورزشکار این حق را می دهد که برنامه مدیریتی و آموزش را دنبال کند. طبق پیشنهاد جدید، مجازات شدید این است که یک ورزشکار می تواند ۵۰٪ از مسابقات فصل عادی را در صورت ۳ بار پیگرد قانونی از دست بدهد.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر