سرنوشت وحشتناک یک کودک ۴ ساله


اواخر اردیبهشت ۱۳۹۸ زن جوانی از ناپدید شدن پسر بچه ۴ ساله ای به نام تیام به پلیس خبر داد و درخواست کمک کرد.

به گزارش صبح امروز به نقل از دموکراسی آنلاین، اواخر اردیبهشت ۱۳۹۸ زن جوانی از ناپدید شدن پسر بچه ۴ ساله ای به نام تیام به پلیس خبر داد و درخواست کمک کرد.

وی در تشریح ماجرا به ماموران گفت: پسرم برای بازی به کوچه رفت اما دقایقی بعد وقتی به کوچه آمدم اثری از پسرم نبود و با او تماس گرفتم و به دنبالش گشتم اما بی فایده بود.»

با این گزارش ماموران کار خود را با بررسی های میدانی آغاز کردند و بلافاصله به سراغ دوربین های مداربسته حاضر در محل رفتند.

پس از بررسی تصاویر دوربین متوجه شدند تیام توسط زنی در جعبه مقوایی از جلوی خانه ربوده شده است و پس از بررسی های بیشتر مشخص شد که نام زن داخل جعبه مقوایی مریم است و او یک خویشاوند دور مادر پسر

متهم را دستگیر کنید

ماموران با شناسایی آدم ربا موفق به شناسایی و دستگیری مریم شدند.

اما از پسر بچه خبری نشد، وقتی متهم پس از دستگیری به اداره آگاهی منتقل شد، گفت: دو فرزند خردسال و یک نوجوان دارم و همسرم دو سال پیش به دلیل اعتیادم به شیشه از من طلاق گرفت و من. به من اجازه نداد فرزندانم را ببینم.

بعد از آن ضایعات جمع می کردم و التماس می کردم و شب ها کنار خیابان و باغ می خوابیدم.

مدتی دنبال بچه می گشتم تا بتوانم پول بیشتری از مردم بگیرم به همین دلیل چندین بار سعی کردم بچه ای را در خیابان بدزدم اما موفق نشدم تا اینکه یاد تیام که یکی از ما بود افتادم. دانش

آن روز من جلوی در خانه آنها رفتم و پسر کوچک را فریب دادم و سپس او را در جعبه مقوایی گذاشتم و با خودم بردم. تیام من را می شناخت و قبلاً چند بار او را به پارک برده بودم که از من نمی ترسید و فکر می کرد دارم با او بازی می کنم.

وقتی خیالم از دوری از خانه شان راحت شد، با هم به جوجرود رفتیم و کارم را شروع کردیم.

من هم با گدایی از مغازه های آن منطقه چند ده هزار تومان درآمد داشتم.

فردای آن روز من و تیام دوباره رفتیم جلوی مغازه ها و با هم صحبت کردیم و بعد از چند ساعت برای استفاده از لیوان به نزدیک کانال آب جاجرود رفتیم و من هم شروع به مصرف مواد کردم و از تیام خواستم تا یک بازی کند. مقدار کمی. چند متر دورتر و منتظرم تا کار کنم

استرس کودک را می کشد

اما او مدام شال مرا می کشید و گریه می کرد، یک دفعه عصبانی شدم و با دستم او را کنار زدم تا مواد مصرف کنم و ناگهان در کانال آب افتاد، با دیدن این صحنه شوکه شدم و سریع پریدم داخل آب. کانالی که باید نجاتش می دادم، آب تا کمر عمیق بود، اما جریان آنقدر زیاد بود که نتوانستم بچه را بلند کنم و آب او را با خود برد.

چند روز بعد، بازرسان متوجه شدند که یک ماهیگیر جسد تیام را در رودخانه خواجر پیدا کرده است.

پس از اعترافات متهم و خاتمه تحقیقات، پرونده برای رسیدگی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. مادر تیام در ابتدای جلسه درخواست قصاص کرد اما پدرش به سمت سکو رفت و گفت: اگر متهم ۲۵۰ میلیون تومان بپردازد او را می بخشم.

سپس متهم پشت تریبون حاضر شد و گفت: اعتراف می کنم که باعث مرگ پسر شدم اما باور کنید نه قصد کشتن او را داشتم و نه عمدی این کار را انجام دادم.

فقط می خواستم او را با خودم ببرم تا پول بیشتری از مردم بگیرم. تیام به طور تصادفی به داخل کانال افتاد و من تمام تلاشم را برای نجات او انجام دادم اما موفق نشدم.

پس از دفاع متهم و وکیلش، قضات برای صدور حکم وارد دادگاه شدند.