سرنوشت بازیگران سریال پرطرفدار «نام مستعار» چه شد؟ هماکنون به چه کاری مشغول هستند؟


«Alias» یک مجموعه فیلم جاسوسی جالب و هیجان انگیز بود که توسط جی جی آبرامز ساخته شد. این نمایش اکشن، هیجان، درام و تعلیق را به همان اندازه در طول پنج فصل خود در ABC ارائه کرد. اجرای مفرح و مهیج با تحسین منتقدان و طرفداران وفادار بود.

الان اسم مستعار ستارگان سریال کجاست؟

متأسفانه این سریال در سال ۲۰۰۶ به پایان رسید، اما تیم Alias ​​از آن زمان تا کنون چه کار کرده است؟ می دانید گارنر و آبرامز این روزها چه می کنند.

سپس او احتمالاً نام بردلی کوپر را که در این فیلم نقش مکمل را بازی می کند، شنیده است. اما بقیه اعضای گروه چطور؟ وضعیت آنها چگونه است؟ از زمانی که نام مستعار ماموریت آنها را به خطر انداخته چه اتفاقی برای آنها افتاده است؟

بازیگران سریال معروف تلویزیون رفتند

جنیفر گارنر

او یک بازیگر مشهور (سیدنی بریستو) است. گارنر در حین حضور در Alias ​​به ستاره شدن رسید. او در فیلم های Catch and Release، روز ولنتاین، Butter، Dallas Buyers Club، Love، Simon، Yes Day، The Adam و غیره بازی کرده است. این پروژه بعد از سریال است. از سال ۲۰۱۸، گارنر به طور مداوم با جان میلر رابطه داشته است.

مایکل وارتان

او در فیلم های Big Shots، Hawthorne، Bates Metel و The Arrangement ظاهر شده است. قبل از نام مستعار، او بیشتر برای فیلم Never Kissed شناخته می شد.

رابطه روی پرده این بازیگر با گارنر بین سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ به یک رابطه مناسب تبدیل شد. لورن اسکار که در آوریل ۲۰۱۱ ازدواج کرد، در جولای ۲۰۱۴ درخواست جدایی کرد.

ویکتور گاربر

او یک بازیگر مشهور (جک بریستو) است. او در نمایش هایی مانند افسانه های فردا، فلش، شیر، آرگو، فریب، وب درمانی، ارویل، قدرت، شادترین فصل و قانون خانواده حضور داشته است.

او همچنین نقش هایی در برادوی داشت. او قبل از نام مستعار در تایتانیک نقش داشت. راینر آندریسن، معشوقه دیرینه بازیگر بلوند قانونی، در اکتبر ۲۰۱۵ ازدواج خود را اعلام کرد.

ران ریفکین

او (آروین اسلون) یک بازیگر سرشناس است: برادران و خواهران، کلمات، قانون و نظم، واحد قربانیان ویژه، گاتهام، بی حد و حصر، ستاره ای متولد شده و نیو آمستردام پروژه های بعدی ریفکین بودند. از سال ۱۹۶۶، این بازیگر با اوا ریوکین ازدواج کرده است.

میرین دیگی

فرانسی کالوو در نمایش هایی مانند پادشاه کوئینز، روزی روزگاری، بروکلین نه-نه، CHIPS، Conviction، Lucifer و Shining Vale شرکت کرده است. دانگی و همسر سابق متیو دریک دو فرزند دارند که در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۱ به دنیا آمده اند.

کوین وایزمن

(مارشال فلینکمن) بعداً در برنامه های بیدار، سلام خانم ها، فهرست سیاه، جالوت، عقرب، و فراریان و دیگر برنامه ها ظاهر شد. از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱، این هنرمند با جودی تانوویتز مرتبط بود. مایا در سال ۲۰۰۶ و الی در سال ۲۰۰۸ به دنیا آمدند.

کارل لومبلی

او یکی از شخصیت های فیلم مارکوس دیکسون است. Southland، The Returned، Zoo، NCIS: Los Angeles، Doctor Sleep، Supergirl، The Falcon and the Winter Soldier، و This Is Us ما را مشغول کردند. وونتا مک گی از سال ۱۹۸۷ تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۰ همسر او بود. از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹، لومبلی با دبورا سانتانا ازدواج کرد.

Alias ​​با بازی بردلی کوپر (ویل تیپین) یکی از اولین نقش های کوپر بود. فیلم‌شناسی او اکنون شامل The Hangover، The A-Team، Silver Linings Playbook، American Hustle، Guardians of the Galaxy، A و Nightmare Alley است.

او همچنین به عنوان کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس فعالیت می کند. کوپر و ایرینا شایک که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ با هم بودند، یک دختر به نام لیا دو سین دارند. او از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ با جنیفر اسپوزیتو ازدواج کرد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر