سخنان امیدوار کننده برای «بازیگر» در این روزهای سخت


رابعه مدنی مادربزرگ فیلم و سریال در این روزهای پر دردسر سخنان زیبایی را بیان کرد.

به گزارش صبح به نقل از الافدال، او پیر شده است اما سخنانش در سایه شرایط آشفته این روزها بوی امید و آرامش می دهد. شاید او بیش از یک جوان امروزی به زندگی خوشبین است و به آینده ای روشن برای ایران می اندیشد.

نسل جوان مایه افتخار کشور است و در سخنان خود مدام بر حفظ جوانان ایرانی و دسترسی آنها به قله تاکید می کند.

رابعه مدنی، مادربزرگ فیلم و سریال، مانند نقش هایش بسیار ناز و آرام است.

کلمات پر از امید "بازیگر زن" در این روزهای پر دردسر

او در مصاحبه ای از آرزوهایش برای ایران و ایرانیان می گوید. من فقط برای شما آرزوی موفقیت دارم انشالله هر چه زودتر صلح به کشور ما ایران بازگردد.

امیدوارم ریشه کرونا برای همیشه از تمام دنیا پاک شود تا مردم راحت زندگی کنند.

برای ایران و ایرانیان آرزوی بهترینها را دارم. ایرانی یعنی فردی که دارای عاطفه و احساس و معرفت باشد. ایرانی ها خودخواه نیستند و نمی خواهند به کسی آسیب برسانند.

حالا دیگر سیاست به ما مربوط نیست، بلکه از ایرانیان فقط انسانیت و خوبی دیده ایم.

قدر یکدیگر را بدانیم

ربیع مدنی در ادامه سخنان خود می گوید: از خداوند می خواهم که زمین را همان طور که قبلا بوده اصلاح کند.

بیایید با پروازهای خود برویم و ویروس کرونا وجود نخواهد داشت. نباید جنگ، آشوب و فقط صلح باشد. قدر یکدیگر را بیشتر بدانید زیرا زندگی تکرار نمی شود.

حتی می‌گفتم، خدای من، این آمریکایی را بیدار کن تا بداند که با دعوا به جایی نمی‌رسد و می‌توان خیلی راحت با عشق جلو رفت. من همیشه به همه می گویم آنچه را که دارید ببینید و آنچه ندارید را نبینید.

من سه فرزند صالح دارم و خدا را شکر می کنم. من همسایه های خوبی دارم که همیشه از من مراقبت و مراقبت کرده اند. همه این نعمت های الهی را خداوند به من عطا کرده است و من شاکر پروردگارم هستم.

وی در سخنان خود به موفقیت های نسل جوان اشاره می کند و می گوید: برای نسل جوان ایران آرزوی موفقیت های فراوان دارم.

بچه های ایرانی خیلی با استعداد هستند. امیدوارم این استعدادها از بین نرود و راه انفعالی را طی نکند چون واقعا جای تاسف دارد.

اگر به جوانان ما کمک شود و تمام تلاش خود را انجام دهند، همیشه در اوج خواهند بود. آنها مایه افتخار کشور هستند. امیدوارم شرایط جامعه برای جوانان به زودی بهتر شود. ان شاء الله اسراف و خودخواهی و کوته فکری از همه دور شود و فقط خیر ببینیم نه بد. به خدا اعتماد داشته باش.