ستاره کارن فوکوهارا می‌گوید که در یک جنایت نفرت به او توهین نژادی شده و مورد حمله قرار گرفته است ببینید واقعاً چه اتفاقی افتاده است؟


کارن فوکوهارا در یک پست اینستاگرامی خشمگین اظهار داشت که او آخرین قربانی یک سری حملات نژادپرستانه علیه مردم آسیایی تبار در ایالات متحده است.

این بازیگر که بیشتر به خاطر حضور در فیلم‌های جوخه انتحار (۲۰۱۶) و پسران شهرت دارد، این رویداد وحشتناک را توصیف کرد و اعتراف کرد که معمولاً زندگی شخصی خود را فاش نمی‌کند اما برخورد او را مجبور به فرار کرد.

کارن فوکوهارا می گوید که قربانی جنایتی با انگیزه نژادی شده است

کارن توضیح داد که در حالی که در خیابان به سمت یک کافه می رفت به طور تصادفی توسط یک رهگذر مورد حمله قرار گرفته است. او این حمله را “از هیچ جا” توصیف کرد. به گفته فوکوهارا، هنگامی که او در حال راه رفتن بود، مردی با مشت به پشت سر او زد. او افزود: “این اولین بار است که ما تماس چشمی برقرار می کنیم.” او ادامه داد: “من هیچ کاری غیرعادی انجام نمی دادم.”

کارن فوکوهارا، هنرپیشه، می‌گوید که در جنایتی با نفرت مورد حمله نژادی قرار گرفته و مورد حمله قرار گرفته است

مقتول مدعی شد که این حادثه تصادفی بوده است، اما زمانی که او به سمت خود برگشت، مهاجم تنها چند متر با او فاصله داشت که نشان می‌داد حمله بوده و به او خیره شده است.

فوکوهارا به یاد می آورد: «او پس از چند ثانیه که به یکدیگر نگاه کردند و به من فحش دادند، برگشت. او اعلام کرد که در مورد این حادثه با او روبرو نشد زیرا او دوباره “شروع به نزدیک شدن به او” کرده بود و از اینکه ممکن است بعداً چه کند می ترسید.

کارن افزود: “این اولین بار است که مورد آزار جسمی قرار می‌گیرم، اما در گذشته اظهارات نژادپرستانه و اقدامات ناخوشایند متوجه من شده است.” “من این را ضبط می‌کنم زیرا با دوستان چند نژادی صحبت کرده‌ام که نمی‌دانستند جنایات ناشی از نفرت برای مردم عادی رخ می‌دهد – افرادی که با آنها غذا می‌خورند.” فکر می‌کردم باید آگاهی را افزایش داد.»

در جریان افزایش اخیر خشونت ها و حملات علیه آسیایی ها، که بسیاری از آنها بی پروا و بدون تبعیض بوده اند، بسیاری از مردم همین نگرانی ها را مطرح کرده اند.

یک زن ۶۷ ساله در یونکرز نیویورک بیش از ۱۲۵ بار مورد ضرب و شتم قرار گرفت و ۷ بار توسط فردی ناشناس زیر پا گذاشته شد که به گفته مقامات این کشور از روی تعصبات ضد آسیایی عمل کرد.

نیویورک تایمز فاش می کند که او به تلاش برای قتل و حمله متهم شده است. هر دو از جنایات نفرت دارند.

کارن گفت: “در نهایت، می دانم که خوش شانس بودم. او همچنین ممکن است برگردد تا مرا بزند. ممکن است اسلحه داشته باشد. این تجربه باعث شد من به فکر گذراندن دوره دفاع شخصی باشم، اما چرا به این فکر می کنم. یک قربانی’؟”

این آزارها چه رضایتی از کتک زدن زنان، آسیایی ها و سالمندان به دست می آورند؟ آنها باید پاسخگو باشند. ما به عنوان یک جامعه برای جلوگیری از این جنایات هولناک چه کنیم؟ “

فوکوهارا در پست اینستاگرام خود “#stopasianhate” را کامنت کرد. اولیویا مون پس از کمک گرفتن از سایر سلبریتی ها و طرفداران، اظهار داشت: “خیلی ممنونم که در امنیت هستید.” “F این فرد خاص!!”

چیس کرافورد نوشت و از حفظ آن خودداری کرد. “امیدوارم حالتان خوب باشد، این وحشتناک است.”

گزارش تحقیقات قلب نفرت و افراط گرایی اشاره می کند که در چندین شهر از جمله لس آنجلس و نیویورک، این جنایات نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، تا سال ۲۰۲۱، لس آنجلس “بالاترین نرخ جنایات ناشی از نفرت را در میان کلان شهرهای ایالات متحده در این قرن خواهد داشت” و نیویورک نیز چندان از آن عقب نیست.

فوکوهارا نگفت که آیا قصد دارد به پلیس شکایت کند یا خیر. هالیوود ریپورتر برای توضیحات بیشتر با نماینده این بازیگر تماس گرفته است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر