سارا برتون، طراح مد مشهور در نیویورک با خانه الکساندر مک کوئین، مجموعه جدید پاییز و زمستان ۲۰۲۲ او چگونه خواهد بود.


سارا برتون طراح مشهور در موقعیتی بود که الکساندر مک کوئین را برای اولین بار پس از ۲۳ سال به شهر آورد.

اولین خانه الکساندر مک کوئین در نیویورک در سارا برتون

این نمایش که به عنوان یک نمایش مد فیلمبرداری شد، از نحوه سازماندهی نمایش بسیار خرسند بود و حتی با تشویق های زیادی روبرو شد. این شوی مد توانست مجموعه پاییزی او را از نسخه پاییز زمستان ۲۰۲۲ در حال حاضر فیلمبرداری کند.

طراح مد مشهور سارا برتون در نیویورک با خانه الکساندر مک کوئین

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که میسلیوم یک جایگزین و جایگزین چرم، ماده اولیه اولیه برای طراحی لباس است. از این مواد برای طراحی لباس تمامی مدل های این فشن شو استفاده شده است.

ایده پشت استفاده از جایگزین ها این بوده است که پایداری را با بهره وری در طول مدتی مرتبط کند. او توانست مد را با ایدئولوژی محیط با موفقیت پیوند دهد و این مهمترین دستاورد او در حال حاضر بود.

لباس نامتقارن چرمی مشکی محبوب با حلقه های نئون لباس مدل بود. همه مدل ها توانستند ایده جسور بودن را به تصویر بکشند. لباس‌های آن‌ها نشان‌دهنده اعتماد به نفس و میل به حفظ بی‌عیب و نقص خود با هر قدمی بود که در هنگام پایین رفتن از شیب برمی‌داشتند.

یکی از این مدل ها با لباسی تک شانه که با کریستال و کریستال تزئین شده بود دیده شد. این لباس برای یک شب ملاقات عالی بود.

در نگاه اول، حس مد به تصویر کشیده شده در نمایش مد کمی مضحک بود. این را می توان با عکاسی از نوع لباس هایی که مدل ها می پوشیدند نشان داد. مدل بعد از استاپ نمایش در درجه اول یک ژاکت چند رنگ به تن داشت. این ژاکت با یک برچسب قارچی در قسمت جلو تزئین شده است.

یکی دیگر از سوپرمدل ها یک لباس نارنجی روشن با بند های بدون پشت پوشیده بود تا ظاهری کاملاً جذاب داشته باشد. بیشتر کارهایی که او می توانست فیلمبرداری کند حول حس متهورانه او از مد در آن لحظه می چرخید. این توانست بهترین اثر را در طول دوره به دست آورد. در همین مورد، این یک احساس عالی برای لحظه ایجاد کرد.

با این حال، نوع طرح‌ها هنگام شروع نمایش مد کمی عجیب به نظر می‌رسیدند، اما همینطور است. وقتی نمایش پیشرفت کرد، همه تماشاگرانی که آنجا نشسته بودند، می‌توانستند مسئولیت را بر عهده بگیرند و از حس غنی مدی که طراح از قبل حمل می‌کرد، ایده بگیرند.

این یک دستاورد فنی مهم برای طراح بود زیرا او این رویداد بزرگ را خودش بدون هیچ گونه حمایت اجتماعی و عاطفی از جمله کمک مالی و کمک انجام داد.

کل ایده پشت نمایش مد این بود که طرح‌ها و سبک‌های باورنکردنی را توسعه دهیم که به اندازه کافی عجیب و غریب باشند تا نیازهای جوانان به شدت در حال تغییر را در وهله اول برآورده کنند. این توانسته است بر کل مجموعه جدید بازار هدف تأثیر مثبت بگذارد. انتظار می رود که در طول زمان نیز تلاش کند جایگاه خود را بهبود بخشد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)