زوج شایعه شده مارگارت کوالی و جک آنتونوف در جوایز منتخب منتقدان ظاهر شدند، دور هم پیچیده شدند و دیده شدند.


مارگارت کلی از زمان خود با ژاک آنتونوف لذت برد، اگرچه جایزه را دریافت نکرد.

چندین عکس از این زوج نشان می دهد که آنها از شب ملاقات خود در مراسم اهدای جوایز لذت می برند. به گفته منابع جوایز منتخب منتقدان، لباس مجلسی مارگارت کوالی نیز یکی از نکات برجسته این شب بود.

مارگارت کوالی و جک آنتونوف دست در دست هم در جوایز منتخب منتقدان

لباس او با طرح گل سفید زیبا در بالا تزئین شده است و مابقی با قلع در قسمت کمر لایه بندی شده است.

در طول دوره جایزه، او لبخندی زیبا بر لب داشت. مارگارت طوری ظاهر شد که انگار یک شاهزاده خانم است. از سوی دیگر، ژاک آنتونوف یک کت مشکی را روی پیراهن سفید پوشید تا رویکردی آرام‌تر داشته باشد.

زوج شایعه شده مارگارت کوالی و جک آنتونوف در جوایز انتخاب منتقدان ظاهر شدند.

یکشنبه، ۱۳ مارس، این دو شب را در جوایز انتخاب منتقدان ۲۰۲۲ گذراندند و در آغوش یکدیگر صمیمی شدند.

مارگارت در مراسم حمایت از نامزدی بهترین بازیگر زن در یک سریال محدود یا فیلم تلویزیونی برای بازی در نقش الکس در خدمتکار نتفلیکس شرکت کرد.

کیت وینسلت برای بازی در نقش مری شیهان در فیلم Mary in Easttown برنده جایزه اسکار شد. با این حال، ستاره روزی روزگاری در هالیوود با دست خالی رفت.

از عکس ها مشخص است که او با جک خوش گذرانده است. زمانی که مارگارت کوالی و جک آنتونوف در حال معاشرت در شهر نیویورک دیده شدند، شایعاتی مبنی بر قرار ملاقات آن دو منتشر شد.

آن‌ها در شهر قدم زدند و برای نوشیدنی در یک بار شیر توقف کردند.

کوالی و آنتونوف تا اکتبر که با هم در شهر نیویورک دیده شدند نامرئی باقی می مانند. در یک پیاده روی دوست داشتنی در اطراف ترایبکا، آنها در PDA بسته بندی شدند. آنها فقط برای چند روز دیده شدند.

این زوج پس از ظاهر شدن رابطه خود را نپذیرفتند. آنها همچنین در مراسم ناهار جوایز AFI در بورلی ویلشر در بورلی هیلز در روز جمعه ۱۱ مارس شرکت کردند.

طرفداران منتظر تایید رسمی ارتباط کوالی و آنتونوف بودند. از سوی دیگر، مارگارت بارها در حال دست دادن، بوسیدن و در آغوش گرفتن خواننده بلیچرز عکس گرفته شده است.

اگرچه چند ماه است که مارگارت کوالی و جک آنتونوف را برای پیاده‌روی ندیده‌ایم، اما چیز زیادی تغییر نکرده است: آن‌ها هنوز PDA خود را حمل می‌کنند.

این دو در مراسم جوایز انتخاب منتقدان همدیگر را بوسیدند. به گزارش پیپل، آنتونوف و کوالی روی میز خود یک بوسه سخت رد و بدل کردند. آنتونوف در حالی که دستش را دور کمر او حلقه کرده بود، کنار کوالی نشست و لبخندی درخشان به او نشان داد.

کوالی که برای کارش در خدمتکار نتفلیکس نامزد شده بود، به تنهایی روی فرش قرمز رفت. با این حال، آنتونوف و کولیا با هم در این مراسم شرکت کردند.

اگرچه می توان حدس زد که افراد مشهور نیز با یکدیگر روبرو می شوند. و از آنجایی که هر دوی آنها در گذشته روابط عمومی داشته اند، قابل درک است که آنها در حال حفظ مشخصات خود هستند.

از تابستان گذشته، مارگارت کوالی بازیگر و جک آنتونوف، موسیقی‌دان/تهیه‌کننده، علیرغم اینکه چیزی در مورد رابطه‌شان نمی‌دانند، در ارتباط بوده‌اند.

این دو در ملاء عام با هم دیده شده اند – و فعالیت مورد علاقه آنها قدم زدن عاشقانه در شهر نیویورک است. با این حال، این زوج هنوز چیزی را تایید نکرده اند، بنابراین نحوه شروع آنها مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)
  • زوج شایعه شده مارگارت کوالی و جک آنتونوف در جوایز منتخب منتقدان ظاهر شدند، دور یکدیگر پیچیده شدند و دیده شدند. ۱۶ مارس ۲۰۲۲
  • برترین چیزهایی که درباره خواننده مشهور آلن جکسون باید بدانید ارزش خالص در سال ۲۰۲۲، سن، خانواده، شغل، جوایز و موارد دیگر ۱۶ مارس ۲۰۲۲
  • دالی پارتون، ملکه کانتری، دعوت خود را به تالار مشاهیر راک اند رول رد کرد. ۱۶ مارس ۲۰۲۲

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر