زوج شایعه شده ارین دریک و دنیل رادکلیف با هم در یک برنامه “شهر گمشده” شرکت می کنند، جزئیات بیشتری در مورد آنها پیدا کنید.


ارین دارک بازیگر مشهور آمریکایی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش سیندی در سریال تلویزیونی به نام شورش دختران خوب شناخته می شود. او کار خود را در سال ۲۰۰۹ آغاز کرد. او همچنین در بسیاری از فیلم های معروف مانند عشق و رحمت، هنوز آلیس، دوبار فکر نکن، و بسیاری دیگر ظاهر شده است. او با یکی از بازیگران معروف به نام دنیل رادکلیف در ارتباط است.

دنیل رادکلیف با دوست دخترش ارین دارک در نمایش “شهر گمشده” شرکت می کند

او متولد ۱۹ شهریور ۱۳۶۶ است و ۳۷ سال سن دارد.

دارک از سال ۲۰۱۲ با هنرپیشه انگلیسی دنیل رادکلیف که در صحنه فیلمبرداری «عزیزان خود را بکش» با او آشنا شده است.

زوج شایعه شده ارین دریک و دنیل رادکلیف در یک برنامه حضور داشتند

درباره دنیل رادکلیف:

دانیل رادکلیف مشهورترین بازیگر هالیوودو او عمدتاً برای بازی در نقش هری پاتر در مجموعه فیلم های هری پاتر شناخته می شود.

او یک بازیگر انگلیسی است و ماجراجویی های او با دختران بی نظیر است. بیشتر طرفدارانش دختر هستند به خاطر ظاهرش. او متولد ۲۳ جولای ۱۹۸۹ است و از سال ۲۰۱۲ با اروین دریک رابطه دارد.

او اولین بازیگری خود را در ده سالگی در فیلم دیوید کاپرفیلد، یک فیلم تلویزیونی بی بی سی انجام داد.

رادکلیف برای چندین سازمان داوطلب شده است، که شامل Demelza Hospice Care for Children و Trevor Project نیز می شود که در سال ۲۰۱۱ جایزه قهرمان پروژه Trevor را به او اهدا کرد.

در مورد حضور رادکلیف در فرش قرمز برای دوست دخترش:

روی فرش قرمز اوایل این هفته، دنیل رادکلیف با دوست دختر دیرینه‌اش ایرنه دارک زمانی که در نمایش فیلم جدید او شرکت کردند، ظاهری نادر داشت.

این بازیگر ۳۲ ساله نقش تاجری را بازی می‌کند که نویسنده‌ای را می‌دزدد که فکر می‌کند موقعیت شهری پنهان را در فیلم آینده شهر گمشده می‌داند.

ستاره هری پاتر روز گذشته در جریان نمایش این پروژه در نیویورک به همراه شریک قدیمی اش ارین دارک ۳۷ ساله روی فرش قرمز دیده شد.

این دو بازیگر در زمان ساخت فیلم با هم آشنا شدند عزیزانت را بکشکه در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و از سال ۲۰۱۲ با هم رابطه دارند.

رادکلیف با پیراهن چوگان حیوانات دستگیر شد.

بالای آن، یک ژاکت مشکی با شلوار تیره و کفش مشکی پوشیده بود.

دارک با یک لباس چهارخانه گلدار که آن را با یک جوراب شلواری ست کرده بود در این نمایش شرکت کرد. یک جفت کفش سبز روی پای این بازیگر بود.

در مورد رابطه آنها: –

او در آن زمان گفت: «یکی از معدود چیزهایی که با آنها ارتباط برقرار کردند این بود که چقدر کاری را که انجام می دهند دوست دارند. دارک ادامه داد: «به هر حال، او خواننده خوبی است. ما هر دو حامی بزرگ تلاش های حرفه ای طرف مقابل هستیم.”

انجام رایج ترین کارها با او، مانند رفتن به خرید، بسیار لذت بخش است. سرگرم کننده است. هرگز انتظار نداشتم که رفتن به فروشگاه را یک تجربه واقعاً سرگرم کننده بدانم – و مطمئن هستم که این برای همه بینندگان شما بسیار ناراحت کننده به نظر می رسد.

اما این لذتی است که این فرد می تواند در فعالیت هایی به ارمغان بیاورد که او را ارزشمند می کند. اگر آن‌ها نبودند، احتمالاً شما هم همین کار را می‌کردید، و این اتلاف وقت بود. اما بهتر است زیرا آنها آنجا هستند.”

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر