زوئی دویچ با لباس صورتی کمرنگ الکساندر مک کوئین در مراسم جوایز انتخاب منتقدان ۲۰۲۲ تاثیری برانگیخت.


زوئی دویچ با لباس صورتی رژگونه الکساندر مک کوئین با روفله و نیم تنه خیره کننده به نظر می رسید. داچ این لباس را در جواهرات Tiffany & Co پوشیده بود و با لبخند شیرین خود مانند یک شاهزاده خانم به نظر می رسید.

این هنرپیشه ۲۷ ساله در مراسم جوایز سالانه که در Fairmont Century Plaza در لس آنجلس برگزار شد در یک گروه چشم نواز روی فرش قرمز ظاهر شد.

لباس صورتی درخشان الکساندر مک کوئین در زوئی دویچ در جوایز انتخاب منتقدان برجسته شد

به لطف طراح الیزابت استوارت، که این بازیگر را در این لباس الکساندر مک کوئین با جواهرات تیفانی پوشیده بود، ستاره آکادمی خون آشام، زوئی دویچ، در سایه ها بی توجه نماند.

در فرش قرمز، پوشیدن صورتی خیره کننده به اندازه پوشیدن مشکی، قرمز یا سفید سنتی شده است. در آخر هفته، همه از سیمون اشلی گرفته تا زاوه اشتون و نیکول بایر به ترتیب برای جوایز بفتا و جوایز انتخاب منتقدان این رنگ را پوشیدند.

زوئی دویچ با لباس صورتی کمرنگ الکساندر مک کوئین در مراسم جوایز انتخاب منتقدان 2022 تاثیری برانگیخت.

هنگامی که او برای چند عکس ژست گرفت، پایین لباس ستاره Set It Up پاهای عضلانی او را پوشاند و او منفجر شد. عکس دوم او یک سلف پرتره بود که به نزدیک به ۳ میلیون دنبال کننده او نگاه عمیق تری به گروه شبانه اش داد.

این بازیگر با یک جفت گوشواره درخشان و یک دستبند، چندین جزء درخشان را به مجموعه خود اضافه کرد.

موهای قهوه ای فراوانش که روی شانه هایش افتاده بود، به خوبی رنگ روشن لباس هایش را تکمیل می کرد.

زوئی دویچ همچنین یک جفت عکس را قبل از مراسم در اینستاگرام آپلود کرد که اولین عکس او را در لباس الکساندر مک کوئین که در ایتالیا تولید شده بود نشان می داد.

عکس دوم او یک سلفی بود که به بیش از ۳ میلیون طرفدار اجازه داد تا لباس او را برای شب بهتر ببینند.

این بازیگر هم اکنون در حال آماده شدن برای اکران نقش خود در کمدی نه خوب است. اعتقاد بر این است که این بازیگر اولین بار در ماه ژوئن با این پروژه درگیر شد، زمانی که ددلاین اعلام کرد که در آن حضور خواهد داشت.

Zoey Deutch همچنین به عنوان یکی از تهیه کنندگان اجرایی فیلم و همچنین بازیگران نقش خواهد داشت.

داستان درباره زن جوانی می‌چرخد که قبل از وقوع یک فاجعه غم‌انگیز در طول سفر فانتوم‌اش، تعطیلات خود را به پاریس ترتیب می‌دهد تا به دنبال ستاره شدن در رسانه‌های اجتماعی باشد.

دیلن اوبراین، امبث داویدز و نادیا الکساندر از جمله بازیگران بسیاری هستند که در تولید نقش دارند. فیلمبرداری این فیلم سینمایی در جولای سال گذشته آغاز شد، زیرا منطقه شهر نیویورک بود.

سپتامبر گذشته، بازیگران و عوامل فیلم تولید فیزیکی را به پایان رساندند. در ۵ آگوست، Not Okay در پلتفرم استریم Hulu در دسترس خواهد بود. تای دیگز و نیکول بایر به طور مشترک میزبان بیست و هفتمین جشن جوایز سالانه خواهند بود.

نامزدهای این رویداد در ماه دسامبر مشخص شد و «داستان وست ساید» استیون اسپیلبرگ و «بلفاست» کنت برانا هر کدام ۱۱ نامزدی دریافت کردند.

و داستان وست ساید، رقیب بهترین فیلم استیون اسپیلبرگ، نامزد بهترین کارگردانی شد.

آریانا دبوز و ریتا مورنو، دو تن از بازیگران مطرح فیلم، برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن رقابت خواهند کرد، در حالی که راشل زیگلر برنده بهترین بازیگر تازه وارد/بهترین بازیگر زن جوان خواهد بود.

چندین فیلم دیگر نیز نامزدی عالی دریافت کرده‌اند، به‌خصوص Dune و The Power of the Dog، هر دو با ده نامزدی.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)
  • زوئی دویچ با لباس صورتی کمرنگ الکساندر مک کوئین در مراسم جوایز انتخاب منتقدان ۲۰۲۲ تاثیری برانگیخت. ۱۵ مارس ۲۰۲۲
  • حقایق کمتر شناخته شده در مورد همسر سابق ایلان ماسک تالوله رایلی بیوگرافی، دارایی خالص، شغل، ازدواج، قرار ملاقات، دوست پسر و موارد دیگر ۱۵ مارس ۲۰۲۲
  • فرش قرمز پر ستاره را در جوایز انتخاب منتقدان ۲۰۲۲ ببینید و ببینید کدام لباس بهترین و بدترین است ۱۵ مارس ۲۰۲۲

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر