زن یا نامزدت را اینگونه باز کن!


اکثر زنان از اینکه شریک زندگی خود با شریک و شریک زندگی خود باز است شکایت دارند، اما شما باید بدانید که بهترین راه برای نزدیک شدن به آن چیست.

و بر اساس آنچه که روزنامه «صبح تایم» به نقل از سایت فارسی خود گزارش داده است؛ اکثر شوهران از اینکه به شوهرانشان وقت کافی داده نمی شود شکایت می کنند و بیشتر اوقات شوهران به سراغ دوستان و رفقا می روند.

به این بچه ها می گویند بچه های باز. این باعث سوء تفاهم و کدورت می شود. آنها باید درمان شوند.

بیشتر بخوانید: چرا زنان زیبا جذب مردان ثروتمند می شوند؟

یافته های محققان آلمانی نشان می دهد که گذراندن وقت با دوستان مرد برای سلامت مردان مفید است. این چیزی نیست که همسر یک مرد سرگرم کننده دوست دارد بشنود: دانشمندان ثابت کرده اند که مردان باید شب ها با دوستان خود بیرون بروند.

چرا همسران با هم دوست می شوند؟ چرا همسران با هم دوست می شوند؟

مردان باید در گروه های مردانه باشند

یکی از علل شایع دعوای همسران، همین شکایت از وقت گذرانی با دوستان و به اصطلاح «دوستی باز» مردان است.

بسیاری از زنان از شوهرانشان انتظار دارند که اوقات فراغت بیشتری را با خانواده خود بگذرانند و در زندگی مجرد خود از روابط دوستانه فاصله بگیرند.

این میل که در بسیاری از موارد به جای یک همسر مضطرب کانون خانواده، یک انتظار موجه است، می تواند منجر به سوء تفاهم و ابهام شود.

علاقه مرد به معاشرت با دوستان و نحوه برخورد با یک همراه صادق

گاهی اوقات علاقه مردان به معاشرت با دوستان خود را به فرار از خانواده، بی مسئولیتی و بی توجهی نسبت داده اند.

این نوع نگاه ممکن است موجب تردید، تشویش و بدبینی و متهم کردن مرد به خیانت و بی وفایی شود.

بسیاری از مردان نیز ممکن است از تمایل خود برای معاشرت با دوستان همجنس گرا بی خبر باشند و ممکن است مجرد باشند یا خود را به خاطر این خواسته ها سرزنش کنند.

بر اساس یک مطالعه جدید، مردان در هنگام داشتن رابطه جنسی با همجنس‌بازان بیشتر از زمانی که با جنس مخالف بیرون می‌روند یا با خانواده وقت می‌گذرانند، استرس را کاهش می‌دهند.

طبق این مطالعه، که بسیاری از مردان احتمالاً آن را به عنوان بهانه‌ای در آینده ذکر می‌کنند، حضور در یک گروه باعث می‌شود مردان کمتر در مورد تأثیرات اضطراب مضطرب شوند.

بودن در یک گروه باعث می شود مردان کمتر در مورد اثرات اضطراب مضطرب شوند

محققان دانشگاه G&ttingen در آلمان کشف کرده اند که سطح استرس میمون های نر هنگام معاشرت با شریک زندگی یا سایر اعضای خانواده به سرعت افزایش می یابد. اما همین میمون ها در میان گروهی از نرهای دیگر آرام تر بودند.

محققان همچنین دریافتند که بیماری های مرتبط با استرس فقط در میان میمون های ماده یا به صورت جفت شایع است. این مطالعه که در ژورنال PNAS منتشر شد، همچنین چگونگی مراقبت مردان از یکدیگر را مورد بررسی قرار داد.

این مراقبت در بین انسان ها به صورت «فضای همدیگر بودن» و رفتارهایی به نام «ایدئولوژی و معرفت» و در میمون ها به صورت جدا کردن حشرات و کک از موهای بدن یکدیگر دیده می شود.

به گفته کریستوفر یانگ از گروه توسعه اجتماعی اولیه در همان دانشگاه، اگر نخستی‌های نر در گروه‌هایی با بسیاری از حیوانات نر دیگر زندگی کنند، معمولاً بین آنها بر سر دسترسی به ماده‌ها کشمکش شدیدی وجود دارد. اما نرهای گروه می توانند با بسیاری از مردان دیگر دوست شوند.

میمون‌های نر دوستی‌های اجتماعی و انسان‌گونه برقرار می‌کنند که استرس زندگی روزمره را کاهش می‌دهد.

قلب زن را باز کن

احترام به یکدیگر در حضور دیگران، قدردانی، انعطاف در رفتار، گوش دادن به دیگران و ایده پردازی در خلاقیت در زندگی از اصول زندگی مشترک بدون استرس است.

بررسی ها نشان می دهد که زن از بدو تولد نقش مهمی در زندگی مرد دارد و نقش مهمی در شکل گیری شخصیت، انتخاب راه درست و حتی موفقیت او دارد و تحقیقات جدید نشان داده است که مرد بدون مادر، خواهر خوب و همسر، موفق نمی شود.

لازم به ذکر است که زن و مرد با احترام متقابل به یکدیگر می توانند «اعتماد به نفس» خود را افزایش دهند. اگر همیشه می خواستید همسرتان را راضی نگه دارید، توانایی های او را در حضور دیگران تحسین کنید.

نتایج بررسی ها نشان می دهد که زن و مرد باید قوانینی را که در زندگی مشترک می خواهند بنویسند و همیشه در مورد آن بحث و نظر کنند تا در زندگی تفاوتی ایجاد نشود.