زنان در تجارت ، رشد مشاغل آنلاین و شکست های موفق با لورا شونفلد


در اینجا یادداشت های قسمت 337 از Well Fed Women آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن مرور پادکست (HORRA!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و لورا شونفلد درباره زنان در تجارت ، رشد مشاغل آنلاین و غلبه بر شکست صحبت می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ به ایمیل ما در [email protected]

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شرکت ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان در معرض سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشاء از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و اشتغال از آنها کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما به صورت هفتگی از Card Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[06:09] زنان در تجارت ، رشد مشاغل آنلاین و شکست های موفق با لورا شونفلد

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و دیگ بخرید

گروه سلامت جامع فیس بوک-خوب تغذیه شده زن

Breadsrsly.com (از کد استفاده کنید: 10 درصد سفارش شما خوب پرداخت شده است)

LMNT

Lauraschoenfeldrd.com

Lauraschoenfeld.com

لورا را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات تبلیغات

شن و ماسه

BreadSRSLY

بگذارید در مورد بهترین نان مخمر بدون گلوتن روی کره زمین به شما بگویم. ماههاست که از این نان می خورم.

این به طور ناگهانی نان است

به جز بدون گلوتن و بدون حساسیت ، تمام محصولات آنها بدون شکر تصفیه شده ، برای تغذیه بهتر تخمیر شده و با حداقل مواد اولیه تهیه می شوند.

همه شما شنیده اید که من در مورد آماده سازی مناسب با غلات صحبت می کنم و اینکه چگونه برنج را قبل از پختن خیس می کنم تا دانه ای که در آن کاشته شده است را فریب دهد ، به طوری که برخی از مواد مغذی موجود در آن آزاد شود. با Bread SRSLY ، آنها یک فرآیند تخمیر وحشی طولانی دارند که همین کار را انجام می دهد ، و نتیجه یک نان روده ای خوشمزه است که از درون به شما غذا می دهد.

آنها یک قطعه نان کلاسیک محبوب ، نان کشمش دارچین ، نان ساندویچی و نان دارند-همه بدون گواهینامه فاقد گلوتن و در یک مرکز اختصاصی بدون گلوتن ساخته شده اند.

این نان ساندویچی عالی است.

برای ثبت سفارش و شروع به استفاده از ترش پن SRSLY-Gluten-Free ، به breadsrsly.com مراجعه کنید و از کد با 10 discount تخفیف برای سفارش خود استفاده کنید.

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT به یک مکمل جایگزین الکترولیت تبدیل می شود. شما فقط یک بسته پر LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و میل کنید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، مواد پرکننده ، مواد مصنوعی است و به دلیل دیرینه دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

چنگ زدن به بسته نمونه رایگان از LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، فقط باید هزینه حمل و نقل را بپردازید. ارزشش را دارد و شما آن را بسیار امتحان خواهید کرد! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته در دست بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید