ریال درگذشت / حاج اشرف زاده زنده شد


این خواننده پاپ و خواننده سنتی گفت: پس از یک ماه مبارزه با مرگ، به عشق مردم به زندگی بازگشتم.

خبرگزاری ایران (ایرنا) گزارش داد حجت اشرف زاده شنبه شب در دومین شب از سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت روی صحنه رفت.

زندگی جدید

او به سن اجرای آهنگ یا حب رسید و سپس با خوشامدگویی به حاضران، پس از دو سال مواجهه مجدد با مردم ابراز خوشحالی کرد.

حجت اشرف زاده زنده و مرده بود.

اشرف زاده گفت: امیدوارم هر کدام از شما در هر کجا که هستید سلامت باشید و خوشحالم که دوباره چهره شما را می بینم.

وی ادامه داد: هر کدام در این دو سال آتشی در سینه مان بود، به عشق یک نفر که دلتنگ او بودیم به زندگی ادامه دادیم. در این یک ماه و نیم اخیر مریض شدم، تا سر حد مرگ جنگیدم و به عشق تو زنده شدم تا دوباره در آن سن بایستم و برایت بخوانم.

پس از آن قطعه «زیبا مانی» را ارائه کرد که با این اجرا سالن را به وجد آورد و در کنار حضار همخوانی کرد.

تالار وحدت جایگاه بزرگان موسیقی است

و در پایان این قطعه اشرف زاده با بیان اینکه دوران تالار وحدت جایگاه بسیاری از بزرگان است و هر خواننده ای که بخواهد در این سالن بخواند، از مردم خواست تا با شما بگویند; “تو کنارم هستی، نگران هستی.”

وی پس از اجرای این آهنگ به حضار گفت: برای حضور در تالار وحدت که یکی از مجلل ترین سالن های اجرا در ایران است، امشب آهنگ های سنگین و عاشقانه ای را انتخاب کردیم که با شرایط همخوانی دارد.

پس از این سخنان او قطعه «عاشق نشو» را اجرا کرد و سپس آهنگ «درات بیگردم» را خواند.

استدلال اشرف زاده زنده و مرده است.

و در پایان یکی از آهنگ ها اشرف زاده با اجرای دوباره بخشی از آهنگ عاشق نشو با اشاره به اینکه در قسمتی از ترانه یادداشت گذاشته و تمایلی به اجرای بی کیفیت در مقابل او نداشته است را اجرا کرد. به او. عزیزان.

گلودرد اشرف زاده در حین نمایش

مشاجره اشرف زاده در طول برنامه با گلودرد و فشار بر گلویش، یک ماه پس از مبارزه با کرونا ادامه یافت.

او در بخشی از این کنسرت «دلتنگی» و «فراموش شده» را اجرا کرد.

از این رو با اصرار زیاد حاضران، اشرف زاده آهنگ ماه و ماهی را خواند که همخوانی سالن یکی از اتفاقات جالب دومین شب جشنواره موسیقی فجر شد.

پس از اجرا، او «آتش باش» را به عنوان آخرین نمایش خواند و توضیح داد که ستاد مرکزی کرونا تنها یک ساعت و سپس چند دقیقه به او فرصت داده است.

حمید اکبرزاده رهبری ارکسترهای اشرف زاده، بیدرام الساداتیان، امان رضایی، رضا بنایینه، حسن ملکی، داود ارکی، حمید نجف زاده، محمد قریب را بر عهده داشت و مجید نیزاری گروه نوازندگان او را تشکیل داد.