«رونالدو» خارش را آتش زد! /تصویر


رونالدو به دنبال فروش لوکس Gulfstream G200 خود است که در سال ۲۰۱۵ آن را به قیمت ۲۰ میلیون یورو خرید.

به گزارش صبح امروز به نقل از خبرآنلاین. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، مهاجم منچستریونایتد، پس از اعلام تمایل خود برای ترک شیاطین و گمانه زنی ها درباره باشگاهی که در آن بازی خواهد کرد، در کانون توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت.

در اخبار جدید، ستاره پرتغالی به دنبال فروش هواپیمای لوکس Gulfstream G200 خود است که در سال ۲۰۱۵ به قیمت ۲۰ میلیون یورو خریداری کرده است.

مجله «سان» راز فروش هواپیمای «پرتغالی» را فاش کرد. این ستاره به دنبال هواپیمای بزرگتر است تا بتواند با خانواده اش راحت سفر کند، اما این تنها هواپیمایی نیست که کریستیانو دارد.

بیشتر بخوانید: ویدئو / ترجمه ناگوار گفتگوی رونالدو!

این هواپیما در میان هواپیماهای متعلق به ستاره های فوتبال، سریع ترین و گران ترین هواپیما محسوب می شود. این هواپیما در سال ۲۰۰۸ در آمریکا ساخته شد و برای اولین بار در ۲۵ نوامبر ۲۰۰۹ مورد استفاده قرار گرفت.

تنها ۲۵۰ دستگاه تولید شد که یکی از آنها متعلق به رونالدو بود. تولید این هواپیما در سال ۲۰۱۱ متوقف شد.سرعت این هواپیما ۶۱۰ مایل در ساعت و قیمت آن ۲۸ میلیون پوند است و می تواند در هر سفر ۷۰۰۰ مایل دریایی پرواز کند و ده مسافر را حمل کند و در پروازهای طولانی تمام امکانات رفاهی را برای مسافران فراهم می کند.

کریستیانو رونالدو در زمانی که از آن استفاده نمی کند این هواپیما را با نرخ ساعتی ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو برای بازیکنان و بازرگانان اجاره کرده است.

رونالدو هواپیمای لوکس خود را برای فروش عرضه کرد.