رقصنده جینو کوسکوولا قد بلند، سن، وزن، ویکی، دارایی خالص، شغل و بیوگرافی چه خواهد بود، بیشتر ببینید


Gino Cosculuela یک رقصنده مرد در اوایل بیست سالگی است. جینو با Candy Apples Dance Center و Abby Lee Dance Company به عنوان رقصنده مهمان در Dance Moms اجرا کرده است. کوین، برادرش، نیز در ALDC نقش یک رقصنده شوکه کننده را بازی کرد. جینو، کوین و خواهرشان آنجلا در حال حاضر اعضای Dance Attack هستند، جایی که تمرین می کنند و مسابقه می دهند.

چیزهایی که باید درباره قد، سن، وزن، ویکی، ارزش خالص، شغل و بیوگرافی جینو کوسکوولا بدانید

جینو و برادران بزرگترش در سال ۲۰۱۲ در یک برنامه ویژه سه شب تلویزیونی در لاس وگاس برای فصل هفتم سریال استعدادهای درخشان آمریکا ظاهر شدند. آنها به دلیل همکاری خود یک گروه رقص سه گانه Cos Fam را تأسیس کردند.

در سال ۲۰۱۹، او در So You Think You Can Dance به عنوان یک شرکت کننده رقابت کرد.

رقصنده جینو کوسکوولا قد بلند، سن، وزن، ویکی، دارایی خالص، شغل و بیوگرافی چه خواهد بود؟

اوایل زندگی جینو کانسکولولا:

Gino Consculuela در ۳ اکتبر ۲۰۰۰ در میامی، فلوریدا، ایالات متحده متولد شد. نام پدرش میکی کوسکولولا است. او سه خواهر و برادر کامل به نام‌های کوین، ایوان و یک خواهر به نام آنجلا دارد. او در Dance Attack در زادگاهش میامی، فلوریدا، درس رقص گرفت.

سن، قد و وزن Gino Consuluela:

جینو کوسکولولا یک مرد بیست و یک ساله است. قد و وزن جینو کوسکوولا در حال حاضر مشخص نیست.

وضعیت رابطه Gino Consculuela:

طبق اسناد، جینو کوسکولولا احتمالا مجرد بوده و هرگز ازدواج نکرده است. Gino Cosculluela از دسامبر ۲۰۲۱ با کسی قرار نخواهد گرفت.

حرفه جینو کوسکولولا:

جینو کار خود را در استودیو Dancing Attack شروع کرد و متوجه شد که رقص تمام چیزی است که او می‌خواهد انجام دهد. جینو در نهایت به مرحله شگفت انگیز America’s Got Talent رسید. در این هفته ویژه لاس وگاس در کنار خواهر و برادرانش رقابت کنید و فرصت‌های مهم‌تری را با گلو کردن به دست آورید.

حضور جینو در برنامه تلویزیونی تلویزیونی “مادران رقص” او را به شهرت رساند. پس از پیوستن به گروه رقص ابی لی، جینو در رقابت با رقصندگان معروفی مانند مدی زیگلر به شهرت رسید.

او یکی از معدود رقصندگانی بود که هم با گروه رقص ابی لی و هم با مرکز رقص آب کندی اپل اجرا داشت. در فصل چهارم برنامه تلویزیونی واقعیت رقص مادران، او یکی از شرکت کنندگان برتر بود. این مرد جوان بدون شک با توجه به ستاره بودنش در تلویزیون واقعیت در شبکه های اجتماعی تبدیل به یک جنجال خواهد شد.

در قسمت Dance Moms “Boy Crazy, Mom Crazy” بوسه ادعایی روز ولنتاین و چت آنلاین با مدی زیگلر سر و صدای زیادی به پا کرد. در کنفرانس رقص Velocity، او به عنوان دستیار کار کرد.

طرفداران Gino در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و فیس بوک در حال افزایش است و در مجموع حدود ۲۰۰۰۰ دنبال کننده دارد. جینو یکی از مشهورترین رقصندگان است که در لیست نخبگان آمریکایی های مشهور متولد شده در ایالات متحده قرار دارد.

جینو از این امتیاز برخوردار بود که در فصل ۱۶ برنامه So You Think You Can Dance شبکه فاکس تی وی سه نفر پایانی را بسازد و در تور بعدی این برنامه در سراسر کشور اجرا کند. جینو اخیراً کار بر روی Marvel’s Hawkeye، که در پاییز امسال در دیزنی پلاس اکران می‌شود، و یک فیلم جدید نتفلیکس با بازی Rebel Wilson به نام Senior Year به پایان رساند.

او همچنین در نمایش الن دژنرس حضور داشته است. جینو برای اولین بار برای The Music Man در برادوی هیجان زده است!

ارزش خالص xاف جینو کانسکولولا:

جینو یکی از ثروتمندترین رقصندگان و یکی از مشهورترین است. بر اساس اطلاعات ویکی پدیا، فوربس و بیزینس اینسایدر، ثروت جینو کوسکوولا ۱.۵ میلیون دلار تخمین زده شده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)
  • نکات مهم درباره بازیگر آمریکایی جباری بنکس قد سن وزن ویکی بیوگرافی دارایی خالص او در سال ۲۰۲۲ چقدر است؟ – ۲۴ مارس ۲۰۲۲
  • قد، سن، وزن، اندازه گیری، ویکی، شغل، ارزش خالص و بیوگرافی کلارا لوکاسیاک چیست؟ جزئیات بیشتر را ببینید – ۲۴ مارس ۲۰۲۲
  • حقایق کمتر شناخته شده درباره افراد مشهور آمریکایی در اینترنت قد، سن، وزن، اندازه، ویکی، بیوگرافی – ۲۴ مارس ۲۰۲۲