«رضا رویگری» غم بزرگ خود را فاش می کند!


رضا رویگری در مصاحبه اخیر خود گفته است که از اینکه به خاطر این وضعیت جسمانی تحت درمان قرار نگرفته بسیار ناراحت است.

به گزارش صبحگاهی، ردا رویگری بازیگر مطرحی که این روزها وضعیت جسمانی خوبی ندارد از دلخوری این روزهای خود از عدم فعالیت در عرصه سینما رونمایی کرد.

این روزها ناامیدترین مردم کیست؟

ردا: چون حالم خوب نیست چون آدم سرزنده ای بودم و این وضعیت خیلی اذیتم می کند. البته خدا را شکر الان بهترم و خوب می شوم.

گاهی مرا صدا می زدند و می رفتم، اما وقتی وضعیتم را می بینند منصرف می شوند و دیگر تماس نمی گیرند و این مرا آزار می دهد.

می‌خواهم به این افراد بگویم اگر می‌خواهید مختارنامه را برعهده بگیرید، تمام سرمایه‌تان را به من بدهید. البته بخشی از ناراحتی من از مردم است. منظور من مردم نیست زیرا مردم همیشه و همه جا واقعاً با من مهربان هستند. منظورم افرادی است که شایعه پراکنی می کنند.

شایعاتی مثل اینکه من مرده ام اکنون با گسترش شبکه های اجتماعی، هر کسی می تواند به راحتی این کار را انجام دهد. گاهی اوقات خبر سکته مجدد من را می دادند. در حالی که من فقط یک بار سکته کردم. خدا را شکر الان بهترم و با آقای احمدلو در سریال کار می کنم.

ردا: دوستان دوست داشتنی هستند، اما انتظار داشتم حداقل برخی از آنها با من تماس بگیرند. برخی از آنها را کاملاً فراموش کردم. خدا نکند کسی به این بیماری مبتلا شود، اما هیچکس نمی تواند مطمئن باشد که هیچ اتفاقی برای او نخواهد افتاد.

در یک لحظه اینطور شد. هیچکس انرژی من را در سینما نداشت. حتی خود آقای میر باقری رئیس «شاهگوش» هم به من می گفت شما هم انرژی من را دست کم گرفتید.