راهنمای CDC ماسک در ایالات متحده پاسخ های متفاوتی دریافت می کند


دستورالعمل جدید CDC در مورد استفاده از ماسک پاسخ های متفاوتی در بین آمریکایی ها داشته است. در حالی که برخی از مردم از این حرکت استقبال کردند زیرا به این معنی بود که می‌توانستند آزادانه بدون پوشیدن همیشه در اطراف حرکت کنند، برخی دیگر همچنان ماسک بودند زیرا در طول همه‌گیری رنج زیادی را متحمل شدند.

راهنمای CDC ماسک در ایالات متحده پاسخ های متفاوتی دریافت می کند

CDC اخیراً اعلام کرده بود که افراد سالمی که در مناطقی زندگی می‌کنند که موارد خیلی زیادی وجود ندارد، می‌توانند ماسک را بردارید. با این حال، دستور ماسک هنوز در اماکن عمومی و حمل و نقل عمومی معتبر است. وقتی نوبت به مناطق سرپوشیده می شود، آژانس تصمیم گیری را به مقامات محلی واگذار کرده است. جالب است که ببینیم موسسات آموزشی چه واکنشی به این دستورالعمل جدید خواهند داشت.

راهنمای CDC ماسک در ایالات متحده پاسخ های متفاوتی دریافت می کند

جالب اینجاست که چندین آمریکایی مدت‌ها قبل از اینکه CDC این دستورالعمل‌ها را صادر کند، ماسک‌ها را دور انداخته بودند. برخی از آنها حتی در زمان اوج همه گیری از ماسک استفاده نکردند. استفاده از ماسک برای محافظت از عفونت کووید به یک موضوع سیاسی تبدیل شده بود و برخی افراد صرفاً به دلیل اعتقادات سیاسی خود با دستور ماسک مخالفت کردند.

در این شرایط، دستورالعمل های CDC چیزی را به صورت عملی تغییر نمی دهد زیرا افرادی که انتخاب می شوند، به هر حال به استفاده از آنها ادامه می دهند و افرادی که نمی خواهند از آنها پیروی کنند به هر حال ماسک ها را کنار می گذارند.

مقامات مدرسه و اداره محلی اکنون مسئول تصمیم گیری در موسسات آموزشی هستند. جالب است که ببینیم آیا از بچه ها خواسته می شود تا از پوشیدن ماسک در مدارس و کالج ها استراحت کنند یا خیر. در حالی که برخی از والدین از این حرکت استقبال می کنند، برخی دیگر مخالف هستند زیرا احساس می کنند هنوز برای برداشتن ماسک زود است و احتمال عفونت در بین کودکان وجود دارد.

اجباری بودن ماسک در مدارس از دوشنبه در ایلینوی برداشته می شود و کودکان می توانند زمانی که در محوطه مدرسه هستند آنها را بردارید. با این حال، مدرسه دولتی شیکاگو تصمیم گرفته است به دستور ماسک ادامه دهد حفظ ایمنی کودکان

در لس‌آنجلس، افرادی که واکسینه شده‌اند می‌توانند ماسک‌ها را در محیط‌های داخلی پاک کنند. برخی از ایالت ها مانند واشنگتن و اورگان قصد دارند تا پایان این ماه دستورالعمل های جدید را اجرا کنند.

با این حال، کارشناسان احساس می‌کنند که میلیون‌ها نفر هنوز در ایالات متحده آسیب‌پذیر هستند، زیرا هنوز واکسینه نشده‌اند، و این فرصتی را برای فعال شدن مجدد ویروس فراهم می‌کند. با توجه به این خطر، اکثر متخصصان بهداشت می خواهند زمانی که در مکان های عمومی هستند به استفاده از ماسک ادامه دهند.

برخی از افرادی که از دستورالعمل جدید CDC حمایت می کنند، می گویند که آنها از استفاده از ماسک در این سال ها خسته و خسته شده اند و نیاز به فاصله گرفتن از این الزام دارند. برای بسیاری از افرادی که مجبور به استفاده از ماسک برای چندین ساعت هستند باعث ناراحتی شده است.

یکی از تغییرات قابل توجهی که در بین مردم مشاهده می شود این است که مردم دیگر در مورد استفاده از ماسک تحمل نمی کنند و دعوای بزرگی در این زمینه وجود ندارد. این امر در مراحل اولیه همه‌گیری مشاهده شد، زمانی که افرادی که ماسک می‌پوشند احساس می‌کردند دیگرانی که از ماسک استفاده نمی‌کنند خطری برای جامعه هستند.

با این حال، وضعیت امروز به شدت تغییر کرده است و تعداد موارد با اختلاف زیادی کاهش یافته است. به همین دلیل، اکثریت آمریکایی ها دیگر از ماسک در مکان های عمومی استفاده نمی کنند.

در حال حاضر، وضعیت کلی در مورد تعداد موارد در ایالات متحده تحت کنترل است. به گفته کارشناسان، این روند احتمالا تا چند ماه آینده به همین منوال ادامه خواهد داشت. با این حال، خطر موج چهارم در فصل زمستان وجود دارد و احتمالاً دستورات ماسک در آن وضعیت در ایالات متحده بازگردانده می شود.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر