رامین رضاییان جواب سردار را داد؟


به نظر می رسد رامین رضاییان در آخرین مصاحبه خود پاسخ سردار آزمون را داده است.

به گزارش صبح به نقل از خبرورزشی; رامین رضاییان در باشگاه سپاهان مصاحبه کوتاهی با اصحاب رسانه انجام داد و باز هم درباره راز صحبت کرد.

مدافع تیم ملی ایران در بخشی از این گفت و گو در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: من همیشه می گویم که نباید با حرف زدن چیزی نشان دهیم، از طریق فوتبالمان، نحوه بازی و تمرین در آن نشان می دهیم که هستیم. متعهد به امضایی که می گذاریم.»

بیایید سعی نکنیم چیزی را با کارهای جانبی عجیب، پست های اینستاگرامی یا از روی قلب یا صحبت ثابت کنیم، زیرا وقتی در میدان هستیم، هیچ فایده ای ندارد که خودمان را ثابت کنیم.

نمایش عملکرد ۱۰۰٪

بهتر است در این زمینه از همه کلمات خوب عمل کنید. قطعا تمام تلاشم را می کنم تا عملکردم را ۱۰۰ درصد نشان دهم.

اگر بتوانم این کار را انجام دهم، مطمئن هستم که همه هواداران راضی خواهند بود زیرا آنها رامن را دوست دارند و همه بازیکنان ۱۰۰ درصد در زمین بازی می کنند. این بالاترین وظیفه بازیکن است که آنچه مربی می خواهد را با نظم در زمین انجام دهد و یکی از مقدس ترین چیزها این است که دل هواداران همیشه از بازیکن شاد و راضی باشد.

سردار آزمون پیش از این در برنامه تلویزیونی «فوتبال بزرگتر» آزمونی را پشت سر گذاشت و در سخنان خود از کلمات عجیبی مانند «مار» استفاده کرد که در نوع خود بی سابقه است.

وی در بخشی از سخنان خود به فوتبالیستی اشاره کرد که مدام تصاویر بدنش را در اینستاگرام آپلود می کند و جلوی دوربین موبایلش می دود; بازیکنی که در زمان کی روش به تیم ملی دعوت شد اما حالا جایی در اردوی تیم ملی ندارد.

آزمون به او توصیه کرد که با خودش صادق باشد و در عوض سعی کند ضعف فنی خود را بهبود بخشد. وی بدون ذکر نام این بازیکن را اینگونه معرفی کرد: شما هستید که مدام از تیم ها اخراج می شوید.

البته حدس زدن نام این بازیکن سخت نبود اما باید پرسید: آیا رامین رضاییان در آخرین مصاحبه خود جواب سردار آزمون را داد؟