دیگر هیچ محدودیتی برای کرونا در انگلیس وجود ندارد!


محدودیت‌های اعمال شده از سوی چندین کشور به دلیل همه‌گیری مداوم ویروس کرونا، نه تنها همه‌گیری این کشورها را مختل کرده است، بلکه بر ناامیدی و خشم همه طبقات جامعه از جمله کودکان افزوده است.

دیگر هیچ محدودیتی برای کرونا در انگلیس وجود ندارد!

پوشش جهانی حتی در محیط‌های سرپوشیده، رعایت فاصله اجتماعی، ممنوعیت سفرهای داخلی و خارجی، تعطیلی بسیاری از ادارات و مکان‌های تفریحی، کلاس‌های درس مجازی برای دانش‌آموزان از جمله محدودیت‌هایی بود که در کشورها برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و شیوع آن اعمال شد. . به گفته کارشناسان، جهان انواع مختلفی از ویروس کرونا را دیده است و بسیاری از آنها هنوز در راه نیستند.

دیگر هیچ محدودیتی برای کرونا در انگلیس وجود ندارد!

در چنین شرایطی، زندگی با کووید با رعایت نکات احتیاطی تنها گزینه باقی مانده برای مردم است. با افزایش روزافزون واکسیناسیون و تقویت افراد، با کاهش موارد ابتلا، بسیاری از کشورها در آستانه باز شدن هستند و بسیاری از آنها قبلاً باز شده اند.

دستورات ماسک در بسیاری از نقاط به طور کامل برداشته شده است، اگرچه برخی دیگر همچنان از آن پیروی می کنند. همراه داشتن پاسپورت واکسن یا گزارش تست منفی، قوانین قرنطینه و غیره. بسیاری از کشورها حتی محدودیت های حاکم بر سفرهای بین المللی را حذف کرده اند. رستوران ها، هتل ها، میخانه ها، کلوپ های شبانه به طور کامل شروع به کار کرده اند.

کشورهایی مانند انگلیس نیز به دلیل واکسیناسیون بالا، نرخ پایین مرگ و میر در چند روز گذشته در سراسر کشور و سویه ضعیف‌تر Omicron، برنامه‌ریزی کرده‌اند که محدودیت‌های باقی‌مانده را لغو کنند.

این محدودیت‌ها شامل رفع قرنطینه برای بیماران مثبت کووید-۱۹ و ردیابی روتین تماس افراد مبتلا خواهد بود. با این حال، به افرادی که آزمایش آنها مثبت بود توصیه می شود در خانه بمانند تا از انتشار عفونت به دیگران جلوگیری کنند.

کودکان و کارکنان مدرسه اکنون نیازی به آزمایش دو بار در هفته ندارند، همانطور که قبلاً اجباری شده بود. کاهش محدودیت‌ها همچنین به این معنی است که آزمایش‌های PCR رایگان و کیت‌های آزمایش سریع ویروس رایگان دیگر توسط دولت ارائه نخواهد شد، به استثنای افراد مسن و نقص ایمنی که همچنان واجد شرایط آزمایش رایگان خواهند بود.

مردم موظفند چنین کیت های آزمایشی را از خرده فروشان یا داروخانه ها یا به صورت آنلاین خریداری کنند. قوانین ایمنی کووید در محل کار اجرا خواهد شد. مردم دیگر نیازی به ارائه نخواهند داشت گواهی وضعیت کووید و اثبات واکسیناسیون.

به گفته بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، رفع محدودیت ها نتیجه تلاش های یکپارچه همه در دو سال گذشته است. وی افزود که اکنون وظیفه شخصی مردم است که هوشیار باشند و محافظت شوند. او به مردم هشدار داد که مثبت شدن آزمایش ملکه الیزابت یادآور این واقعیت است که هنوز ویروس کرونا از بین نرفته است.

در حالی که این موضوع برای بسیاری از افرادی که در انگلیس اقامت می کنند به عنوان یک آه تسکین دهنده است، پایان دادن به آزمایش رایگان و پایان مفاد پرداخت دستمزد بیماری در ماه های آینده باعث افزایش بار بر دوش شهروندان فقیر خواهد شد که حتی اگر مجبور به کار شوند، مجبور به کار خواهند شد. بیمار است یا علائم دارد

تصمیم نخست وزیر با انتقاد بسیاری از افراد مواجه شده است. به گفته آنها، این تصمیمی است که خیلی زود گرفته شده است. به گفته برخی کارشناسان، نرخ عفونت همچنان بالاتر است، کاهش همه محدودیت‌ها می‌تواند پیامدهای بالقوه خطرناکی از جمله افزایش چند برابری عفونت‌ها داشته باشد. برخی از دانشمندان همچنین هشدار می دهند که لغو همه محدودیت ها توانایی کشور را برای مبارزه با عفونت های آینده تضعیف می کند.

با توجه به احتمال ظهور انواع جدیدتر به زودی، خطرات ویروس کرونا همچنان شایع است، در فصل زمستان، دولت بریتانیا همچنان از کودکان و بزرگسالان واکسینه نشده درخواست می کند تا واکسینه شوند. سالمندان و جمعیت ضعیف سیستم ایمنی در ماه های آینده واجد شرایط دریافت دوز دوم تقویت کننده اضافی هستند.

افراد باید مسئولیت محافظت از خود و عزیزانشان را در برابر عفونت ها بر عهده بگیرند، در صورت داشتن علائم یا تماس با فردی که عفونت داشته است، آزمایش شوند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر