دو فیلم در یک روز رکورد تماشاگران سینما را شکستند!


نمایش حمایت از فیلم های «حناس» و «بدون تاریخ» در شرایطی برگزار شد که تماشاگران امسال با حضور ۱۰۵ هزار نفری رکورد زدند.

به گزارش صبحگاهی که خبرآنلاین به نقل از خبرآنلاین، سه شنبه گذشته ۳۰ تیرماه، دو فیلم «حناس» و «بدون وقت قبلی» به صورت ویژه و حمایتی به نمایش درآمد که با استقبال تماشاگران سینماهای سراسر کشور مواجه شد. کشور، به طوری که تعداد تماشاگران سینما به رکورد رسید امسال در یک روز از مرز ۱۰۵۰۰۰ نفر گذشت.

هاشم میرزاخانی، مدیرعامل موسسه سینماشهر با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از پروژه اکران گفت: بنا به دستور جناب عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فیلم‌های «حناس» و «بدون تاریخ» به نمایش درمی‌آیند. روز سه شنبه به مناسبت روز حجاب و عفاف به صورت رایگان و در تاریخ ۳۱ تیرماه به نمایش عمومی درآمد.

بیشتر بخوانید: آقای بازیگر تاریک ترین “شب مافیا” را فاش کرد

استقبال بی سابقه تماشاگران از دو فیلم رایگان

وی ادامه داد: با هماهنگی مدیران محترم سینماها مقرر شد این دو فیلم از ساعت ۱۸ تا ۲۲ به صورت رایگان اکران شوند که با استقبال مخاطبان مواجه شد و تمامی بلیت ها رزرو شد. در چند دقیقه اول.”

رئیس هیئت مدیره موسسه شهر فیلم افزود: دیروز حدود ۱۰۵ هزار نفر به سالن های سینما رفتند که امسال بیشترین تعداد حاضر در یک روز است که اگرچه این اتفاق به دلیل حمایت های ویژه رخ داد اما نشان داد که بسیاری از مردم همچنان در یک روز حضور دارند. علاقه مند به حضور در سالن های سینما برای افزایش قابلیت های نهفته.

تقریبا نیمی از اکران در سینماها به فیلم‌های «حناس» و «بدون تاریخ» اختصاص دارد و در اجرای این طرح ۱۳ هزار و ۴۴۴ نفر «حناس» و ۷ هزار و ۶۵۰ نفر «بدون تاریخ» را تماشا کردند. تاریخ “.” قبلی «بنشینید، همانطور که گفته شد، مرجع سینمایی مبلغ ریالی را به سینماگران و صاحبان مشاغل پرداخت می کند.

مدیرعامل موسسه سینماشهر تصریح کرد: اجرای این نوع حمایت سازمانی از کسب و کارهای ارزشمند، زمینه حضور مخاطبان در سینما را فراهم کرده است و در گام بعدی به نفع صاحبان و صاحبان سینما خواهد بود و هم‌چنان پخش‌کنندگان سینما کار می‌کند. ” لذا از کلیه مدیران ارشد دستگاه های اجرایی و نهادهای کشور درخواست می شود برای ایجاد اوقات خداحافظی سالم برای کارکنان و خانواده های محترم در دستگاه های خود و همچنین چرخش چرخه زندگی، این نوع بسته های حمایتی را در امور اجتماعی خود لحاظ کنند. . در مورد اقتصاد سینما.

شایان ذکر است موسسه فیلم شهر سازمان سینمایی کشور آمادگی دارد با هماهنگی صاحبان مشاغل و سینماها، قرارداد اکران جمعی و خانوادگی تمامی آثار را در تمامی سینماهای کشور منعقد کند.