دو تن از ساکنان دره پایونیر می خواهند یک کسب و کار خرده فروشی، رشد و تولید حشیش در آدامز افتتاح کنند | کسب و کار


آدامز – پیشنهاد تجاری حشیش یک “فرصت خوب” برای منطقه خیابان اسپرینگ خواهد بود.

این ارزیابی از سوی مدیر شهر، جی گرین در روز چهارشنبه پس از ارائه پیشنهاد در هیئت منتخب بود.

اریک کرامول، از لانگمیدو، و ساشا وینگ، از ویلبراهام، برنامه های خود را برای راه اندازی یک عملیات خرده فروشی، رشد و تولید در خیابان اسپرینگ ۴۴ ارائه کردند. گفتند با حدود ۴۰۰۰۰ فوت مربع سایبان.


نقشه برک گرینز در آدامز
گرین با اشاره به اینکه شهر اغلب در مورد راه اندازی یک تجارت حشیش اطلاع رسانی می کند، گفت که او تشویق شده است که کرامول و وینگ از دره پایونیر در همان نزدیکی هستند و آنها قبلاً فرآیند صدور مجوز دولتی را برای رشد و تولید مشاغل در پالمر طی کرده اند.

گرین گفت: ما یک جلسه عالی با آنها داشتیم. آنها با یک پیمانکار محلی و یک مالک محلی کار می کنند، بنابراین آینده روشن است.

طبق توافقنامه جامعه میزبان آدامز، شرکت‌های شاهدانه علاوه بر مالیات بر دارایی تجاری، ۳ درصد مالیات غیر مستقیم و ۳ درصد «هزینه تأثیر جامعه» را پرداخت خواهند کرد، اگرچه بسیاری از شرکت‌ها قانونی بودن هزینه‌های تأثیر جامعه را به چالش می‌کشند.

آنها گفتند Wing Well LLC که به طور مشترک متعلق به کرامول و وینگ است، در حال بازسازی ملک خالی سابق Thorndike Mills در پالمر است و امیدوار است تا پایان سال در آنجا عملیات خود را آغاز کند.

کرامول گفت که سابقه کسب و کار خانوادگی او مدیریت رستوران های کنتاکی فرید چیکن و برگر کینگ است و وینگ ۱۸ سال را صرف طراحی و ساخت ساختمان کرده است.

پرورش دهنده ماری جوانا در محیط داخلی آدامز می خواهد برای رشد در فضای باز، پشت انبارهای خود توسعه یابد.

کرامول گفت که آنها گفتند که مالک ۴۴ Spring St. آنها برای توسعه باز هستند و می خواهند مطمئن شوند که شرکت های موجود جابه جا نمی شوند.

کرامول گفت که فضای کاشت داخلی با دیوارهای عمودی به قدری بلند محصور می شود که از خیابان دیده نمی شود و پلیس به دوربین های امنیتی ۲۴/۷ دسترسی خواهد داشت. سقف شیشه‌ای طاق‌دار نور را به گیاهان راه می‌دهد و این زوج قصد دارند تا امکان استفاده از پنل‌های خورشیدی را نیز بررسی کنند.

کرامول خاطرنشان کرد که بوی بد یکی از نگرانی های مشترک شرکت های شاهدانه است، اگرچه او گفت که آنها قصد ندارند این تاسیسات را به هوای بیرون باز کنند. او گفت که انتظار دارد، در صورت نیاز، «سازنده ازن هوای محیطی» بتواند از هر بو مراقبت کند.

او گفت: “ما به توانایی خود برای مدیریت مشکل بویایی در شهر بسیار مطمئن هستیم زیرا بار دیگر همسایه هستیم.” ما هیچ علاقه ای به قطع کردن زندگی مردم برای کسب سود نداریم – این دستور کار ما نیست.

Wing تخمین زده است که Berk’s Greens حدود ۴۰ نفر را استخدام خواهد کرد، اگرچه بسیاری از کارمندان خرده فروشی پاره وقت خواهند بود. با شلوغی بازار حشیش، کرامول گفت که می‌خواهد این تجارت یک «مقصد کوچک» باشد تا فقط یک فروشگاه دیگر.

این زوج گفتند که امیدوارند در ۱۲ تا ۱۴ ماه آینده کار خود را آغاز کنند. کمیسیون کنترل شاهدانه ماساچوست آنها را ملزم به شرکت در جلسه آگاهی جامعه می کند و آنها باید برای مجوزهای خرده فروشی، کشاورزی و تولید درخواست دهند. در سمت شهر باید برای تایید به هیئت برنامه ریزی مراجعه کنند.

گرین گفت: «گام بعدی واقعاً برای آنها این است که تصمیم بگیرند چه زمانی برای اطلاع رسانی عمومی و همه الزامات CCC آماده هستند. همانطور که بارها گفته‌ایم، با ورود اپراتورهای پیشنهادی به شهر، مقررات آدامز سنگین نیست، بلکه CCC است.

هیچ خرده فروش حشیش در آدامز وجود ندارد، اما بسیاری از مشاغل در سایر جوامع شهرستان برکشایر افتتاح شده اند. در حالی که این مشاغل میلیون ها درآمد مالیاتی برای دولت های شهری ایجاد کرده اند، برخی از ساکنان این جوامع مخالفت کرده و به ممنوعیت تجارت جدید شاهدانه رای داده اند.

یک مرکز رشد پیشنهادی در خیابان هاولند ۱۷۳. آدامز مانند خرده فروشی در خیابان کلمبیا ۱۲۷ رو به جلو حرکت می کند. که قبلا وودستاک جنوبی بود.

پس از مخالفت یکی از همسایگان، متقاضیان از پیشنهاد شروع یک عملیات خرده فروشی و کشاورزی در خیابان رنفرو شماره ۶ انصراف دادند.

دنی جین، گزارش در مورد عضو لژیون آمریکا، گزارشگر اخبار ایالت ایگلز است. می توان با او در [email protected] تماس گرفت و djinreports در توییتر به شماره ۴۱۳-۴۹۶-۶۲۲۱.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر