دوباره آماده زندگی واقعی


روز کریسمس تقریباً به پایان رسیده است ، و من از این بابت خوشحالم. * نشان دادن موسیقی گرینچ *

کریسمس برای مدت طولانی تعطیلات سختی برای من بوده است و معلوم می شود که برای شریک زندگی من نیز این تعطیلات است. این یک عکس تند و زننده است ، چگونه یک سال می گذرد ، بنابراین من فقط تمایل دارم … نادیده بگیرم که کم کم نزدیک می شود؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این تعطیلات هیچ اهمیت مذهبی خاصی ندارد ، صرفاً فرهنگی است. ما مانند همیشه تماشای انیمیشن های ویژه فیلم های Rankin / Bass سنت های خود را داریم جان سخت این فیلم های کریسمس هستند که همیشه فراموش می کنید فیلم های کریسمس هستند. و البته ما همیشه یک غذای خوشمزه شامل ژامبون برنامه ریزی می کنیم. اما این در مورد آن است. چند سال پیش من درخت مصنوعی سفیدم را راه اندازی کردم ، چند سال دیگر (مانند این درخت) نه.

امسال احساس کردم که از همه چیز به ویژه راحت شده ام و به طور کلی باید مدتی حجاب افسردگی بر سر ما آویزان بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد افسردگی صحبت کرده ام ، در طول سال به نقاط قوت مختلف تبدیل شد.) روز بزرگی بیاید که متوجه شدم تعطیلات خوب است ، از جمله هدیه ، که من به سادگی انجام ندادم. انجام ندهید – هرگز واقعاً اهمیتی ندارد ، اما من فکر می کنم آنها واقعا اهمیت می دهند ، حتی چند مورد کوچک ، چیزی روشن که می توان حدس زد و با هیجان باز کرد … من سال آینده بهتر آماده می شوم.

با این وجود ، ما یک روز بسیار خوب داشتیم و غذای باقیمانده غذای خوشمزه ای را که دیروز تهیه کرده بودم ، همراه با یک چرت طولانی بعد از ظهر ، با نگاه کردن به مواردی مانند داستان کریسمس و مسائل مربوط به قتل JFK و مسابقات تنیس بزرگسالان. من همچنین موفق شدم مجموعه ای از کوکی های کریسمس را جمع آوری کنم – کوکی های گورخری نوش جان – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر علاقه مند به دیدن امی جی هستید ، عکس فوق در اینستاگرام من وجود دارد)

فردا دوباره به سر کار می روم و احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات اکنون پشت سر ما است. بله ، شب سال نو است ، اما این برای من و هیچ رویداد دیگری چندان مهم نیست. من بی صبرانه منتظر یک شروع تازه هستم و فقط یک زندگی معمولی را بدون فشارهایی که به نظر می رسد تعطیلات سال آخر به همراه دارد – و این حتی روش ما برای انجام کارها است ، که شامل اشتراک هیچ چیزی نمی شود!

دیدگاهتان را بنویسید