دنی ویلنوو از آماده سازی فیلمنامه «دیون ۲» – تئاتر آنلاین خبر داد


کارگردان «تلماسا» از پایان نگارش فیلمنامه قسمت دوم این فیلم خبر داد.

و بر اساس آنچه روزنامه “ورایتی” در اینترنت منتشر کرده است، دنی ویلینوو او در مصاحبه ای جدید اعلام کرد که در آستانه اتمام نگارش قسمت دوم قسمت دوم «تلماسه» است.

مثل فیلم گفت.تپه Sands » چندین سکانس با دوربین IMAX آنها فیلمبرداری کردند و در قسمت دوم آن را در مقیاس بزرگتر انجام دادند.

گفت: من و گرگ عکاس فریزر ما عاشق این شدیم و سعی می کنیم بیشتر از قسمت اول انجام دهیم.

ویلینوو او همچنین در مورد فیلمنامه گفت که تقریباً نوشتن را تمام کرده است، اما همیشه چیزی برای تکمیل وجود دارد. وی افزود: تا زمانی که به تدوین نهایی برسیم می‌توان فیلمنامه را تکمیل کرد، اما می‌توانم بگویم اکنون فیلمنامه را در دست دارم و در حال آماده شدن برای ساخت فیلم بعدی هستیم.

ویلینوو در حالی که فیلمنامه فیلم دوم را تمام می کرد، برای اولین فیلم «الماس» ۱۰ نامزدی اسکار دریافت کرد. اگرچه او نامزد کارگردانی نشد، اما فقط آنها می چرخند بخش بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه بر اساس نامزدهای جوایز اسکار است.

او فیلمنامه نویسی را کار سختی در فصل جوایز توصیف کرد و گفت: مغزش به دو قسمت تقسیم شده است، از یک طرف جوایز سینمایی را دنبال می کند و از طرف دیگر روی فیلمنامه متمرکز شده است.

در “تلماسه ۲” تیموتی سلامه، ربکا فرگوسن، جای او پرولین، استن اسکارسگارد، دیو باتیستا، زندایا و خاویر باردم دوباره گرد هم می آید. فلورانس گفته می شود پیو زمان بازی در نقش شاهزاده خانم است ارولین به این فیلم بپیوندید از نقش «الویس» به عنوان بازیگر جدید قسمت دوم یاد بود.

«تپه سندباکس همزمان در سینماها و شبکه ها میخواهم بدانم بالا عرضه شد و بعد از ۴۰۰ میلیون فروخته شد دلار ثبت شده است.