دنیل رادکلیف برای زندگی نامه جدید خود به آل جانکوویچ عجیب و غریب تبدیل می شود، جزئیات بیشتر فیلم او را ببینید!!


اکثر مردم دنیل رادکلیف را به خاطر نقشی که بازی کرد می شناسند و این نقش هری پاتر است هری پاتر سری فیلم. او همچنین در فیلم های زیادی از جمله الان منو میبینی ۲و فرار از Petropea، و خیلی بیشتر.

متولد ۱۹۸۹ در ۲۳ جولای. او بازیگر مشهوری است و جوایز زیادی نیز برای بازی خود دریافت کرده است. او در لندن، در انگلستان به دنیا آمد.

دنیل رادکلیف در زندگینامه جدید خود نقش آل یانکویچ عجیب را بازی می کند

در ۱۰ سالگی اولین بازی خود را در فیلمی به نام دیوید کاپرفیلد انجام داد و سپس در سال ۲۰۰۱ شروع به کار در فیلم هری پاتر کرد.

دنیل رادکلیف در زندگی نامه جدید خود به یک یانکویچ عجیب و غریب تبدیل می شود

درباره فیلم جدیدش:

دنیل رادکلیف با بازی جدید خود در «دیوانه: داستان عجیب آل یانکویچ» به یک خارجی تبدیل خواهد شد. طبق گزارش The Wrap، این فیلم اولین زندگی نامه اصلی Roku است که توسط Funny Or Die و Tango تهیه شده است. در ماه فوریه فیلمبرداری در لس آنجلس آغاز خواهد شد.

به گفته انترتینمنت ویکلی، این اتوبیوگرافی «هیچ چیز را پشت سر نمی گذارد و تمام بخش های زندگی یانکوویچ را شرح می دهد، از ظهور او در استراتوسفر تا ستاره شدن با تک آهنگ های اولیه مانند «Eat It» و «Like a Surgeon» تا روابط عاشقانه افراد مشهور و سبک زندگی او. کثیف. “””

این فیلم “غریبه: داستان یانکوویچ با هوش مصنوعی” بینندگان را به سفری باورنکردنی در زندگی و حرفه یانکوویچ، از اعجوبه اولیه او تا اسطوره موسیقی تمام دوران، می برد.

درباره ظاهرش در فیلم جدیدش:

دنیل رادکلیف در بیوگرافی جدید Roku در مورد زندگی مردی که پشت سر تقلید برنده گرمی قرار دارد، نقش “Al Weird Al” Yankovic را بازی خواهد کرد.

عکس های جدیدی از مجموعه فیلم Weird: The Al Yankovic Story واقع در لس آنجلس گرفته شده است. این عکس ها ستاره ۳۲ ساله هری پاتر را نشان می دهد که یک پیراهن استتاری آستین کوتاه به همراه شلوار مشکی ساده و کفش های کتانی ونس به تن دارد.

به سختی در صحنه فیلم‌برداری «شخصیت و سبیل» بدنام یانکووی؟ در حالی که او با قهوه‌ای سرد در سرتاسر مجموعه فیلم راه می‌رود.

این فیلم برنامه ریزی شده “هیچ چیز را باقی نمی گذارد و تمام بخش های زندگی یانکوویچ را نشان می دهد، از ظهور او در استراتوسفر تا ستاره شدن با آهنگ های اولیه. بر اساس تبلیغات زبانی مانند “Eat It” و “Like a Surgeon” تا او. بر اساس یک تبلیغ بی زبان، روابط عاشقانه با افراد مشهور و سبک زندگی کثیف بدنام او.

یانکووی؟ سخنانی در مورد دنیل رادکلیف

یانکووی؟، که به عنوان نویسنده در این فیلم نیز کار می کرد، گفت که از اینکه رادکلیف در این فیلم زندگی نامه ای نقش آفرینی کند “هیجان زده” است.

یانکووی گفت: “او از این خبر که دنیل رادکلیف در این فیلم نقش او را بازی خواهد کرد بسیار خوشحال شد.” او شکی ندارد که این همان نقشی است که نسل های آینده دنیل رادکلیف را به یاد خواهند آورد.

هنگامی که آخرین فیلم او، UHF، در سال ۱۹۸۹ اکران شد، او به طرفدارانش قول داد که هر ۳۳ سال یک بار، مانند ساعت، یک فیلم پرفروش بزرگ بسازد. او با کنایه در برنامه ای که توسط Fannie or Die and Tango تهیه شده بود، گفت: “او خوشحال است که گزارش دهد آنها به موقع رسیده اند.”

سرپرست فیلمنامه اصلی Roku از این شبکه برای تولید نمایش ابراز افتخار کرد. همچنین این فیلم به صورت رایگان در کانال روکو قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)