دلیل عجیب و نادر برای ازدواج نکردن با دختر زیبا!


برخی از بیماری های خاص و عجیبی که در دنیا وجود دارد باعث می شود بسیاری از افراد نتوانند کارهایی مانند ازدواج و ارتباط با دیگران را به سادگی و مانند دیگران انجام دهند.

هر دختری آرزو دارد روزی با معشوقش ازدواج کند و لباس عروس بپوشد، اما گاهی اوقات شرایط غیرعادی برای برخی افراد پیش می آید که این آرزو را غیرممکن می کند.

موقعیت هایی مانند یک بیماری بسیار عجیب شنیدن نام آن ممکن است باعث ناراحتی مخاطب شود.

بیماری های خاص و عجیبی در دنیا وجود دارد که شاید تا به حال نام آنها را نشنیده باشید، اما قسمت دردناک آن جایی است که این بیماری ها گاهی ازدواج یا ارتباط راحت با دیگران را برای هیچ فردی غیرممکن می کند.

در این قسمت در مورد دختر جوانی صحبت می کنیم که دست زدن به او امکان پذیر نیست و به دلیل حساسیت عجیبش هیچکس نمی تواند با او ازدواج کند.

پریسیلا یک دختر دست نخورده است

پریسیلا دختری زیبا اما بدشانس است که از بیماری نادری رنج می برد و به دلیل این بیماری نمی تواند با کسی ازدواج کند.

این دختر باید از لمس دیگران بپرهیزد و از هرگونه فشار دیگری به بدن خود بپرهیزد، زیرا او دختری است غیرقابل لمس و قابل ازدواج نیست.

این بیماری غم انگیز فتودرموگرافی نامیده می شود. اگر فردی که یک بیماری نادر پوستی دارد، پوست را لمس یا خراش دهد، پوست ملتهب می شود و خراش ها به یک برآمدگی بزرگ مانند کهیر تبدیل می شود.

علت تصویربرداری از پوست ناشناخته است و این عارضه ممکن است به دلیل واکنش آلرژیک باشد. لمس پوست فرد مبتلا و کوچکترین تحریکی در پوست باعث ترشح هیستامین می شود و علائم و نشانه هایی مانند قرمزی، تورم، تاول، خارش و غیره را به دنبال دارد که ممکن است در عرض ۳۰ دقیقه از بین برود و به ندرت ظاهر شود. ساعت ها تا روزها ادامه دارد.

این بیماری باعث ایجاد خلاقیت در بیمار می شود و بیمار می تواند با فشار دادن قلم یا کشیدن انگشت روی پوست نقش هایی مانند خالکوبی واقعی روی پوست خود ایجاد کند اما این خطوط تا سی دقیقه باقی می مانند.

فرد مبتلا به این بیماری نادر باید تا حد امکان از مواد حساسیت زا دوری کند.