دعوای مادرشوهر ویکتوریا بکهام با عروسش


بروکلین بکهام، پسر ارشد دیوید و ویکتوریا بکهام، ماه گذشته با نیکولا پلتز ازدواج کرد. یک منبع نزدیک به خانواده ادعا کرد که ویکتوریا و نیکلاس نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند. انگار مدام دعوا می کنند!

به وقت صبح – بروکلین بکهام، پسر ارشد زوج معروف دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام، در جولای ۲۰۲۰ نامزد کرد و اولین قدم را برای ازدواج با بازیگر نیکولا پلتز برداشت.
بروکلین بکهام و نیکولا پلتز

به گزارش گروه ترجمه صبح، همچنین مشخص شد که این زوج یک قرارداد پیش از ازدواج امضا کرده اند که پدر نیکلاس پلتز، نلسون پلتز، تاجر میلیاردر، در آن دست داشته است.

بر اساس قراردادی که بروکلین بکام ۲۳ ساله و نیکولا پلتز ۲۷ ساله امضا کردند، در صورت طلاق، هیچ یک از آنها سهمی از ثروت خانوادگی خود را دریافت نخواهند کرد.
دعوای مادرشوهر ویکتوریا بکهام با عروسش

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز ماه گذشته در یک عروسی مجلل با هم ازدواج کردند. این عروسی مجلل در عمارت میلیاردر نلسون پلتز در پالم اسپرینگز برگزار شد.

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز

جالب است بدانید که بروکلین بکهام پس از ازدواج نام خانوادگی خود را به نام خانوادگی همسرش تغییر داد. گفته می شود که بروکلین این کار را برای نشان دادن عشق به همسرش انجام داده است.

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز

پس از همه اینها، اخبار حاکی از آن است که بین ویکتوریا بکهام و عروس جدیدش، نیکولا پلتز، جنگ سردی در جریان است. گفته می‌شود که این دو حتی قبل از ازدواج پلتز با پسرش، با مشکلاتی مواجه بودند.

دعوای مادرشوهر ویکتوریا بکهام با عروسش

یک منبع نزدیک به خانواده گفت: “آنها نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند و صحبت نمی کنند. تدارک عروسی وحشتناک بود.”