دستورالعمل های جدید Covid-19 برای شهروندان ایالات متحده مطلوب است یا خیر


در حالی که همه‌گیری ادامه دارد، ایالات متحده قصد دارد بهار و تابستان را تقریباً به سبک معمول زندگی کند. دکتر. ویلیام شافنر، استاد بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت، اظهار داشت که شهروندان ایالات متحده با سرعت بسیار زیادی از حالت همه گیر به آندمیک در حال حرکت هستند.

دستورالعمل های جدید Covid-19 برای شهروندان ایالات متحده مطلوب است یا خیر

از ۲۴ فوریه تا ۳ مارس، بالاترین سطوح کووید از ۱۲۰۰ به ۴۷۲ کاهش یافت. CDC اخیراً روش خود را برای اندازه گیری جامعه ذکر کرده است. پیش از این، آژانس ها فقط در سطح عفونی اندازه گیری می کردند. همانطور که مقامات متعادل تر می شوند، آنها در حال حاضر نرخ عفونت و ظرفیت بیمارستان را در حین اندازه گیری سطح جامعه لحاظ می کنند.

دستورالعمل های جدید Covid-19 برای شهروندان ایالات متحده مطلوب است یا خیر

اکنون داده های CDC به همه شهروندان ایالات متحده در مورد موقعیت مکانی آنها و اینکه آیا منطقه در سطح جامعه بالا است یا سطح جامعه پایین به روز رسانی می کند. بر اساس این داده ها، نزدیک به ۷ درصد از جمعیت تحت سطوح بالای جامعه کووید-۱۹ هستند.

امبر دسوزا و اپیدمیولوژیست ها اظهار داشتند که موارد تکمیل نشده اما در مرحله قابل کنترل هستند. همچنین ظرفیت بیمارستان به اندازه کافی خوب است. دو سه ماه پیش اوضاع به اندازه کافی خوب نبود، در این دو سه، خیلی پیشرفت کرده اند و توانسته اند به همه شهروندان تسهیلات بدهند.

سیره مدد، اپیدمیولوژیست معروف گفت: خوب است که مردم به زندگی عادی خود بازگردند، موج در حال متوقف شدن است، این یک خبر شگفت انگیز است.

همه‌گیری تقریباً به پایین‌ترین سطح خود رسیده است، این خبر خوبی است، اما از دو سال گذشته، ما متوجه شده‌ایم که همیشه در هر شرایطی یک «اما» وجود دارد، ما نمی‌توانیم مورد را پیش‌بینی کنیم و هیچ‌کس نمی‌داند که چه خواهیم کرد. چهره در آینده ما

مدد گفت کسانی که مرتباً داده‌های سطح جامعه را بررسی می‌کنند، اگر داده‌ها سطح جامعه را پایین نشان می‌دهند، نباید آن را صفر در نظر بگیرند.

پایین به معنای پایان یا پایان نیست. در منطقه با خطر ابتلا به کووید-۱۹، شهروندان باید تمام اقدامات پیشگیرانه را رعایت کنند. در اتاق هایی که خطر ابتلا به کووید-۱۹ کم است، مردم همچنان باید دستورالعمل ها را رعایت کنند، ماسک بپوشند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

مدد همچنین گفت اگر سطوح جامعه کاهش سطح کووید-۱۹ را نشان دهد، احتمال تماس شما با فرد عفونی کم است، اما صفر نیست. هنوز ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرید.

اگر فردی در گروه پرخطر بیماری شدید قرار دارد، اگر با کودک خردسالی زندگی می‌کند که هنوز واجد شرایط واکسینه شدن نیست، یا اگر با فردی که نقص ایمنی دارد و واکسن دارد زندگی می‌کند، ممکن است همچنان ماسک و احتیاط لازم باشد. آنها را به خوبی یک فرد سالم محافظت نکنید.

به گفته مدد، پایان موج به معنای پایان کووید-۱۹ نیست. اخیراً مرگ و میر ناشی از کووید-۱۹ ۱۱ درصد کاهش یافته است.

به گفته برخی از کارشناسان، کووید-۱۹ یک ویروس کشنده تر از هر بیماری ویروسی یا مسری دیگری است، زیرا ایالات متحده همچنان هر روز با نزدیک به ۱۵۵۴ مرگ مواجه است.

به گفته دسوزا، کووید-۱۹ یک بیماری بسیار عفونی است، هر روز تعداد زیادی از مردم به این دلیل جان خود را از دست می دهند، اما با موفقیت، ایالات متحده پیشرفت زیادی کرده است.

دولت بایدن امکانات بسیار زیادی را فراهم کرده است، ابزارها و تکنیک های جدید معرفی شده در زمینه پزشکی، همه آزمایش ها و داروها به راحتی در دسترس هستند و پیشرفت های بسیار بیشتری در راه مبارزه با کووید-۱۹ وجود دارد.

بر اساس گزارش های CDC، ۴۵ درصد از جمعیت ایالات متحده هنوز واکسن های خود را انجام نداده اند، و بیش از ۳ درصد از جمعیت وجود دارد، یعنی تقریباً ۹ میلیون نفر از شهروندان در رده بیماران نقص ایمنی قرار دارند و برخی افراد آسیب پذیر هستند. به بیماری عفونی

به گفته دکتر کلودیا هوین، اگر موج دیگری از کووید-۱۹ رخ ندهد و تعداد موارد با سرعت خوبی کاهش یابد، این همه گیری به زودی پایان می یابد، اما قبل از آن، هنوز افراد زیادی وجود دارند که باید از آنها محافظت کنیم. ، همه کسانی که نمی توانند از خود محافظت کنند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر