در پایان دوره تصدی، به نظر می‌رسد قیمت‌های پایین داروهای تجویزی از بین رفته است


این میراث قدیمی سیاستمداران است. قبل از انتخابات قول داده بودند که چندین تغییر ایجاد کنند، اما زمانی که زمان مناسب رسید، هیچ اتفاقی نیفتاد. در روز تحلیف گاوین نیوسام، فرماندار کالیفرنیا در سال ۲۰۱۹، او به رعایای خود قول داد که هزینه دارو را برای همه کالیفرنیایی ها کاهش دهد.

او قول های زیادی داد، مانند اینکه کالیفرنیا انسولین خود را بسازد و آنها داروها را با مشارکت سایر ایالت ها تولید کنند. او به همه وعده هایش عمل نکرد.

در پایان دوره تصدی، به نظر می‌رسد قیمت‌های پایین داروهای تجویزی از بین رفته است

در روز تحلیف، او گفت که به غیر از سیاستمداران در واشنگتن، بسیاری از نیروهای قدرتمند دیگر نیز علیه آنها هستند، و اینجا در کالیفرنیا آنها قدرت ایستادگی در برابر آنها را خواهند داشت و مطمئناً این کار را خواهند کرد.

وی گفت که با کاهش هزینه دارو می توانند صدها میلیارد صرفه جویی کنند. اولین کاری که او در طول تصدی خود برنامه ریزی کرد استفاده از قدرت خرید کلان ایالت برای مذاکره در مورد قیمت ها برای کالیفرنیایی ها بود. اما تا کنون، تنها چند ایالت برای شرکت در این مسابقه آمده اند.

دومین چیزی که او اعلام کرد این بود که داروها را با هزینه کم در اختیار همه کالیفرنیایی‌هایی قرار می‌دهد که در مراقبت‌های بهداشتی Medicaid ثبت نام کرده‌اند. سومین کاری که او قصد انجام آن را داشت، تولید داروهای ژنریک در ایالت بود. اما به نظر می رسد که این برنامه ها سقوط کرده است.

در پایان دوره تصدی، به نظر می‌رسد قیمت‌های پایین داروهای تجویزی از بین رفته است

بر اساس داده های جدید، به جای کاهش قیمت دارو، احتمالاً هزینه آن در دوران تصدی نیوسوم افزایش می یابد. قیمت داروهای دارویی و نسخه ای در سراسر کشور افزایش یافته است.

گاوین نیوسام تقریباً به وعده های خود عمل نکرده است، با این حال او برای انتخابات مجدد در نوامبر نامزد می شود. او استدلال می کند که ایجاد هر تغییری سال ها طول می کشد. کاهش قیمت ممکن است سال ها طول بکشد.

افسران Newsom پاسخ دادن به هر گونه سوال در مورد صرفه جویی در هزینه را رد کردند، اما آنها یک گزارش کتبی به سوالات KHN ارائه کردند.

طبق پروژه او، آنها می توانند ۴۱۴ میلیون دلار در سال بودجه ۲۰۲۲-۲۰۲۳ پس انداز کنند. اوهایو از یک پیمانکار مراقبت های بهداشتی برای برنامه Medicaid خود استفاده خواهد کرد که تقریباً ۱۸۶ میلیون دلار در سال بودجه ۲۰۲۲-۲۰۲۳ صرفه جویی خواهد کرد.

به طور مشابه، نیویورک در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی طرح خود در آوریل ۲۰۲۳ است. Newsome با تولیدکنندگان دارو قراردادهایی بسته است تا برای ایالت، زندان ها و سایر گروه هایی که دارو را خریداری و توزیع می کنند، تخفیف هایی دریافت کند. Newsome در ابتدا اظهار داشت که دو ایالت علاقه مند به پیوستن به برنامه او هستند.

تاکنون سه ایالت به نام های لس آنجلس، اورنج و ساکرامنتو برای پیوستن به برنامه او آمده اند. آنها در بیانیه رسمی خود فقط گفتند که مبلغ قابل توجهی پس انداز کرده اند اما در مورد میزان دقیق پول اظهار نظر رسمی نکرده اند.

Newsome طرح جدیدی را برای ایجاد یک گروه دارویی ژنریک به نام CalRx در سال ۲۰۲۰ پیشنهاد کرد. این پیشنهاد به قانون تبدیل شد. در اولین جلسه، ویشال پگانی به قانونگذاران گفت که مقامات ایالتی بر تولید انسولین و سایر داروهای ژنریک تمرکز دارند. علاوه بر خدمات رسانی به جمعیت عظیم کالیفرنیا، قیمت داروها نیز کاهش خواهد یافت.

دولت هیچ بیانیه رسمی در مورد مدت زمان ارائه نمی دهد تولید CalRx ممکن است طول بکشد. آنها حتی شرکای خود را در تولید دارو اعلام نکرده اند. آنها در مورد سایر داروهایی که تولید می کنند به مردم نگفته اند.

به گفته State Sen، ریچارد پن گفت که به زودی کالیفرنیا شرکت تولیدی خود را برای داروهای ژنریک راه اندازی خواهد کرد. آنها نمی توانند یک شبه کارخانه بسازند، اما فعلاً برای تولید داروهای ژنریک به تولیدکنندگان نیاز دارند. در آینده، کالیفرنیا شرکت خود را راه اندازی خواهد کرد.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر