در پاشنه فیلم “تلنگر یا تلنگر” با همسر سابقش، تارک ال موسا در مکزیک با هدر ری یانگ


تارک به همراه همسر سابقش و فلیپ یا فلاپ فاش کرد که سریال HGTV پس از ده فصل در اینستاگرام متوقف خواهد شد. یانگ، ۳۴ ساله، پدر دو فرزند، به همراه همسرش برای تعطیلات به مکزیک رفت.

ال موسی و یانگ را می توان در یک عکس مشترک در اینستاگرام در حال گذراندن وقت با هم زیر نور خورشید دید. ال موسی عکس خود را با عنوان “Sunday Funday with Her” منتشر کرد، در حالی که یانگ آن را با عنوان “Sunday Funday with He” نوشت.

فلیپ یا فلاپ با تارک ال موسا و همسر سابقش کریستینا هک در مکزیک به پایان رسید

یانگ عکسی از او و همسرش که شب قبل در استراحتگاهشان گرفته شده بود را به اشتراک گذاشت، جایی که آنها با دوستانشان ژست گرفتند. عکس دیگری که سلانگ سان ست بازیگر زن منتشر کرده است، پاهای او را در کنار معشوقش نشان می دهد.

در پی فیلم Flip or Fail با همسر سابقش، طارق ال موسی در مکزیک با هدر ری یانگ

روز شنبه، الموسی با انتشار عکسی در اینستاگرام، سفر این زوج به مکزیک را رسما فاش کرد. تصویری از خود را به اشتراک بگذارید ال موسی با توصیف عکس خود در اینستاگرام توضیح داد که چقدر دوست دارد با هر یک از عشق های زندگی خود وقت با کیفیت بگذراند.

تقریباً همیشه، Heatherraeyoung در حال حرکت است، عکاسی می کند، مسافرت می کند و با بچه ها وقت می گذراند. آنها بسیار خوش شانس هستند که این همه فرصت دارند و می توانند در این زندگی وحشی زندگی کنند!! او در بخشی نوشت. وقتی جفت روح و بزرگترین دوست خود را در یک نفر کشف می کنید، به نظر می رسد هر روز بهترین روز زندگی شماست!! ما امروز به مکزیک سفر می کنیم!

تعطیلات ساحلی ال موسا درست چند روز مانده به پایان سریال فلیپ یا فلاپ است که اواخر این هفته پخش خواهد شد. این نمایش که در سال ۲۰۱۳ آغاز به کار کرد، یک زوج سابق را دنبال می‌کند که خانه‌هایی را در کالیفرنیای جنوبی برای کسب سود می‌خرند، بازسازی می‌کنند و می‌فروشند.

همه چیز زمانی شروع شد که ال موسا و هاک، هر دو ۳۸ ساله، هنوز ازدواج کرده بودند. آنها بیش از پنج سال پس از طلاق عمومی خود در سال ۲۰۱۶ به فیلمبرداری با هم ادامه دادند. آنها همچنین دو فرزند خود، برایدن، ۶، و تیلور، ۱۱، را در حالی که در حال مذاکره برای تغییر رابطه خود بودند، روی صفحه نمایش به اشتراک گذاشتند.

به گفته مردم اخیرا، طارق و کریستینا رابطه دوستانه دارند. آنها درگیر تربیت فرزند هستند و هیچ چیز مانع آنها نمی شود. نمایش بسیار صمیمی شده است، وقت آن است که این فصل را به پایان برسانیم. در بیانیه ای برای PEOPLE، HGTV لغو سریال را تأیید کرده است.

این سریال محبوب از زمان اولین نمایش خود در سال ۲۰۱۳، بیش از ۹۰ میلیون بیننده را جذب کرده است. انحصاری برای PEOPLE، هاک نظرات خود را در مورد نتیجه گیری نمایش بیان کرد. او اظهار داشت که برای همیشه از داشتن این زنجیره برای یک دهه سپاسگزار خواهد بود. این یک دستاورد شگفت انگیز بود و همه کسانی که در این برنامه شرکت کردند باید افتخار کنند.

ال موسی احساسات ال موسی را تکرار کرد. او برای ۱۰ سالی که با فلیپ یا فلاپ گذراند همیشه سپاسگزار است. شبکه، و همچنین از طرفداران ما حمایت کنید. او ادامه داد که این سفر جاده ای فوق العاده بود.

حتی اگر داستان فلیپ یا فلاپ به پایان برسد، داستان جدیدی در شرف شروع است. در قسمت های بعدی نمایش انفرادی آنها Flipping 101 با Tarek El Moussa و Christina on the Coast. ما مشتاقانه منتظریم تا بیشتر از زندگی واقعی تارک و کریستینا ببینیم.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)