در میان دشمنی ترور نوح، کانیه وست خواننده رپ آمریکایی از اجرا در مراسم گرمی منع شد، مشاهده بیشتر


سخنگوی کانیه وست اعلام کرد که او به دلیل رفتار آزاردهنده خود در فضای مجازی در مراسم جوایز گرمی اجرا نخواهد کرد. روز شنبه، گروه او با تماس تلفنی به او اطلاع دادند که از لیست هنرمندان نمایش حذف شده است.

پس از Trevor Noah Feud، کانیه وست از اجرای مراسم گرمی منع شد

به گفته منبع، این مرد ۴۴ ساله عمدتاً به دلیل فعالیت اخیر خود در اینستاگرام، از جوایز گرمی بود. این فعالیت حاوی نظرات نژادپرستانه نسبت به ترور نوح بود.

در میان دشمنی ترور نوح، کانیه وست خواننده رپ آمریکایی از اجرا در مراسم گرمی منع شد، مشاهده بیشتر

شصت و چهارمین دوره جوایز گرمی برای ۳۱ ژانویه برنامه ریزی شده بود اما به دلیل شیوع کووید-۱۹ به تعویق افتاد. اکنون یکشنبه، ۳ آوریل، در MGM Grand Garden Arena در لاس وگاس. نوح ۳۸ ساله برای دومین سال متوالی میزبان خواهد بود.

این خواننده سنگدل چندین بار نامزد جایزه گرمی شده است. آلبوم او در آگوست ۲۰۲۱ منتشر شد. دوندا برنده بهترین آلبوم رپ سال شد. کنیا همچنین نامزد بهترین آلبوم سال برای مشارکت در مونترو از لیل ناس ایکس به عنوان ترانه سرا شد. در همین حال آهنگ Jail او نامزد بهترین آهنگ رپ و آهنگ او Hurricane نامزد بهترین اجرای ملودی رپ شد.

این تصمیم به این دلیل گرفته شد که تروور نوح میزبان رویدادهای شب است و نگرانی در مورد رابطه این دو مرد روی صحنه وجود دارد. پس از پرداختن به جدایی رپر از همسر سابق کیم کارداشیان، وست به نوح پاسخ داد.

نوح اظهار داشت که با غرب صادق خواهد بود. او از این شرایط می تواند بفهمد که او زنی است که می خواهد زندگی خود را بدون آزار و اذیت دوست پسر سابق، همسر سابق یا هر چیز دیگری زندگی کند. این خواننده رپ معروف در شبکه های اجتماعی ناراحتی خود را از همسر سابقش کیم کارداشیان ابراز کرد.

نوح دوران کودکی خود را با ناپدری خشن خود به یاد آورد که به پیشانی مادرش شلیک کرد و به طرز شگفت انگیزی زنده ماند. مجری برنامه به صراحت گفت که او ادعا نمی کند که وست می تواند همین کار را انجام دهد.

اما او به یاد می آورد که چگونه اتهامات سوء استفاده از مادرش را رد کرد. در عوض، با پرسیدن و سپس نادیده گرفتن نشانه‌های سوءاستفاده، خود را فریب می‌داد.

موزیسین های دیگری گرفتار دعوای گرمی شده اند، از جمله خواننده رپ The Game که در رسانه های اجتماعی از وست دفاع کرده است. بازی‌ای که بارها منتشر شده نشان می‌دهد که آنها می‌خواهند فرهنگ را بدزدند، هرگز اجازه نمی‌دهند در موقعیتی برابر با آنها، در فعالیت‌های میکروسکوپی، در حرکت بیش از حد آشکار باشند.

گرمی انصراف داد [West] از نمایش در آخرین لحظه که انگار نمی دانستیم در حال آمدن است. این بازی همچنین اضافه کرد که ممکن است به این دلیل باشد که نوح میزبان خواهد بود، تیم او و آکادمی بحثی داشتند که تصمیم را گرفتند.

یا ممکن است به این دلیل باشد که حساب Ye’s چند روز پیش به دلایل نامعلوم مسدود شده است. به خصوص در دنیایی که می توانید تمام منفی های دنیا را بدون هیچ عواقب یا نظری در همان برنامه پیدا کنید. ما می گوییم همه موارد فوق و عدم احترام عمومی است. و هر چیزی که در ۱۰۰ سال گذشته به سرگرمی، رسانه و ورزش کمک کرده است.

بی تی اس، اولیویا رودریگو، بیلی آیلیش، لیل ناس ایکس به همراه جک هارلو، برندی کارلایل و برادران آزبورن جزو اولین نامزدهای گرمی بودند که صبح روز سه شنبه منتشر شدند.

شصت و چهارمین دوره جوایز سالانه گرمی، به صورت زنده در MGM Grand Arena در لاس وگاس، در تاریخ ۳ آوریل ساعت ۲۰:۰۰ ET/17 PT از شبکه CBS پخش می شود و به صورت زنده و بر اساس تقاضا از پارامونت پخش می شود.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)