در روز مادر، او از کری فیشر فقید در ادای احترامی احساسی به دخترش بیلی لورد یاد می کند.


مردم سراسر جهان آخر هفته قبل از روز مادر با خانواده‌هایشان جشن گرفتند، حتی اگر تنها شش فوت فاصله داشتند یا تماس ویدیویی برقرار می‌کردند.

اما تعطیلات ممکن است برای افرادی که روابط خانوادگی تیره ای دارند یا عزادار عزیزانشان هستند نیز سخت باشد. چهار سال از مرگ مادر بیلی لورد، کری فیشر می گذرد.

بیلی لرد، هنرپیشه، به مادر فقیدش کری فیشر ادای احترام کرد

این چهارمین روز مادر او از زمان مرگ مادرش بود. به همین دلیل او نامه ای صمیمانه به مادرش و کسانی که در تعطیلات عزادار بودند نوشت.

بسیاری از مردم در طول سال ها طرفدار بیلی لرد شده اند و بسیاری از آنها او را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند. او بارها در مورد خودش و رابطه اش با کری فیشر در این سایت صحبت کرده است و دیدن او بسیار تأثیرگذار بود.

یکی دیگر در روز مادر آمد که به یاد مادرش افتاد و از سختی تشکیل خانواده صحبت کرد.

در روز مادر، او از کری فیشر فقید در ادای احترامی احساسی به دخترش بیلی لورد یاد می کند.

چه پیام زیبایی اگر بیلی لورد یک پست می نوشت، مطمئناً افراد مختلف زیادی را تحت تأثیر قرار می داد. او در مورد چیزی به سادگی در مورد تعطیلات مانند روز مادر صحبت می کند که می تواند به گفتگوهای مقدماتی منجر شود.

افرادی که از طرفداران جنگ ستارگان هستند نیز احتمالاً این پیام را احساس خواهند کرد. بسیاری از آنها با کری فیشر و روحیه قوی او رابطه شخصی دارند.

این اکانت خصوصی بیلی لورد در اینستاگرام بود که او از آن برای ارسال پیام روز مادر خود استفاده کرد. این دومین باری است که لرد در شبکه های اجتماعی در مورد اینکه چقدر دلش برای کری فیشر تنگ شده است صحبت می کند.

تعطیلات بازیگر داستان ترسناک آمریکایی را به طور قابل درک غمگین می کند. او در مورد اینکه چگونه امیدوار است با احساسات خود کنار بیاید صحبت کرد و همچنین برای افرادی که ممکن است همین احساس را داشته باشند، عشق و حمایت فرستاد.

وقتی بیلی لرد در آخر هفته با آستین ریدل در فیلم Cabo San Lucas ازدواج کرد، مطمئن شد که مادر فقیدش، کری فیشر، را در طول روز بزرگ گرامی می دارد.

لرد در مصاحبه ای جدید درباره نحوه ادای مراسم، لباس عروسی و چیزهای دیگرش به نماد فقید جنگ ستارگان، که در دسامبر ۲۰۱۶ در سن ۶۰ سالگی درگذشت، صحبت می کند.

با لباسی که کیت و لورا مولوی بر تن داشتند، بازیگر کتاب اسمارت در راهرو قدم زد.

این زن گفت: “من کیت و لورا را وقتی با مادرم برای مقاله ای در سال ۲۰۱۴ مصاحبه کردند، پیدا کردم و بلافاصله عاشق آنها شدم.” در واقع، زمانی که به این فکر کردم که چه کسی در ساخت لباس عروسی من خوب است، آنها اولین کسانی بودند که به ذهنم آمدند.

من در تمام عمرم طرفدار کار آنها بودم. فکر می کردم استایل ظریف، اثیری و منحصر به فرد آنها برای شخصیت “شیک، اثیری و منحصر به فرد” من مناسب است.

من هم با آنها پیوند محکمی احساس می کردم زیرا آنها به مادرم نزدیک بودند و آنها نیز مانند من در کالیفرنیا زندگی می کنند! “

ریدل یک الماس از انگشتر پدرش داشت که با مشکلی در رابطه با جواهراتش از مادرش خواستگاری کرد.

او همچنین گوشواره‌های الماس نیل لین را از پدرش به عنوان یک «چیزی قدیمی» می‌پوشید. از سوی دیگر، “چیزی آبی” او از حلقه مورد علاقه مادرش ساخته شده بود که درون آن یک عقیق آتشین آبی بود.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر