در تصاویر/ گردنبند عجیب احمدرضا عبدالزاده روی دریا مورد توجه کاربران قرار گرفته است.


احمدرضا عابدزاده دروازه بان سرشناس و پیشکسوت تیم ملی به تازگی عکسی از خود در کنار دریا منتشر کرده است. تصویری که اکنون جزئیات آن سوژه کاربران شده است.

صبح احمدرضا عابدزاده عکس جدید و خندان خود را در ساحل ثبت کرد و در اینستاگرامش منتشر کرد. اما آنچه مورد توجه کاربران قرار گرفت گردنبند عجیب و جذاب عابد زاده بود.

گردنبند عجیب احمدرضا عابدزاده کنار دریا سوژه کاربران شده است

گروهی از کاربران در مورد اندازه و شکل غیرعادی این گردنبند نظر داده اند. اما از سوی دیگر گروهی گفتند که عابدزاده از دوران جوانی تصاویری از گردنبندهای مختلف خود را نشان داده است.

بخش دیگری از قیمت این گردنبند اعدادی را اعلام کرد.

بخوانید: ویدیوی خنده دار و خنده دار عابدزاده با حیوان خانگی اش

بیوگرافی احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده متولد ۱۳ خرداد ۱۳۴۵ در آبادان دروازه بان سابق فوتبال است.

او با قد ۱۹۰ سانتی متر در تیم های ملی و باشگاهی آنقدر بازی کرد که او را عقاب آسیا نامیدند و اکنون در دوران بازنشستگی رستوران داری و گاه مربیگری می کند.

خبر غم انگیز سکته مغزی عابدزاده در ۲۱ اسفند ۱۳۸۸ اشک میلیون ها ایرانی را درآورد که او با سردرد شدید به بیمارستان منتقل شد و چند روز بعد به کما رفت.

سرانجام پس از عمل جراحی برای مدتی توانایی تکلم خود را از دست داد تا اینکه برای رفع لخته خون به سوئد رفت و به طور کامل درمان شد و دوباره زنده شد.

عبدالزاده چندین سال پیش رستورانی به نام برگر بار در متل گو افتتاح کرد و به گفته خودش شاید عجیب به نظر برسد، اما رستوران داری حرفه مورد علاقه من است. زمانی که فوتبال بازی می کردم همیشه دوست داشتم رستوران خودم را داشته باشم و مستقیم با مردم در ارتباط باشم.