در تصاویر/ حضور یاغی در تمرین تیم ملی کشتی فرنگی!


کارگردان سریال یاگی که حول محور داستان یک کشتی گیر نوجوان می گذرد، با منشی و کشتی گیران کشوری آشنا شد.

به گزارش صبح امروز که به نقل از روزنامه ورزش سی، محمد کارت در گفت و گو با رئیس فدراسیون کشتی از حواشی و فضای رسانه ای سریال یاغی صحبت کرد که مورد توجه جامعه کشتی قرار گرفت. روزها.

محمد کارت مدیر قانون شکنی در تمرین تیم ملی کشتی فرنگی حضور داشت.

همانطور که علی رضا دبیر در این دیدار گفت: اگر بتوانیم قهرمانان خوبی در فضای سریال و فیلم های کشتی بسازیم نتیجه حضور گسترده نوجوانان و جوانان علاقه مند به سالن های کشتی خواهد بود و هر چه تعداد کشتی گیران بیشتر شود شاهد حضور پررنگ نوجوانان و جوانان علاقه مند به سالن های کشتی خواهیم بود. درخشش چهره ها و ظهور استعدادها، پس بیایید بیشتر همراه باشیم.

کشتی برند ورزش ایرانی در جهان است و به عنوان ورزشی که ریشه در تاریخ، فرهنگ و مذهب این کشور دارد بخشی از میراث فرهنگی ما محسوب می شود که باید برای حفظ و انتقال آن به نسل آینده تلاش کنیم.

محمد کارت، مدیر قانون شکنی در تمرین تیم ملی کشتی فرنگی حضور یافت.

بعدها محمد کارت و علی رضا دبیر از محمد بنا و شاگردانش دیدن کردند. محمد کارت در جمع کشتی گیران اتومبیل فرنجی گفت:

من فقط می خواستم مسیر سختی را که یک کشتی گیر برای رسیدن به موفقیت و کسب مدال طی می کند با توجه به شرایط سخت اقتصادی جامعه و همچنین تلاش زیاد، تلاش، تلاش و جسارتی که در این مسیر طولانی دهم دارد را به مردم نشان دهم. و در قسمت های بعدی این سریال کاملتر و جذاب تر خواهد شد و در آینده مصاحبه ای کامل و جامع با رسانه ها در مورد ساخت این سریال انجام خواهم داد.