در تصاویر/ حضور لیلا حاتمی در فرش قرمز جشنواره فیلم ونیز


لیلا حاتمی بازیگر سرشناس سینمای ایران در جشنواره فیلم ونیز حضور دارد.

به گزارش صبح، در آستانه آغاز رسمی این جشنواره، عکسی از داوران بخش اصلی روی فرش قرمز منتشر شد که عکس های لیلا حاتمی را در این عکس ها مشاهده می کنید.

عکس لیلا حاتمی روی فرش قرمز جشنواره فیلم ونیز.

لیلا حاتمی امشب در مهمانی «یک شب فراموش نشدنی» که در رستوران هتل دنالی مشرف به بندر ونیز برگزار شد، شرکت کرد.

لیلا حاتمی روی فرش قرمز جشنواره فیلم ونیز عکس گرفت.

لیلا حاتمی، داور جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۲

لیلا حاتمی و کازوئو ایشی گورو به عنوان هیئت داوران جشنواره فیلم ونیز به ریاست جولیان مور انتخاب شدند.

در حالی که جولیان مور بازیگر آمریکایی به عنوان رئیس هیئت داوران هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز انتخاب شده است، اعضای هیئت داوران آن چهره هایی چون لیلا حاتمی و کازیو ایچیرو، نویسنده برنده جایزه نوبل ادبیات هستند.

جولیان مور برنده اسکار برای فیلم هنوز آلیس، اخیراً در فیلم «وقتی دنیا را انجام دادی» ساخته جسی آیزنبرگ بازی کرد و بعداً در تریلر بنجامین کارون بازی خواهد کرد.

آدری دیوان، برنده شیر طلایی ونیز سال گذشته برای «رویداد»، لئوناردو دی کاسترانزا، کارگردان ایتالیایی «قفس درون»، مایانو کوهن، کارگردان آرژانتینی، و رودریگو سوروگوین، تهیه کننده فیلم. فیلم «مادر» دیگر داوران جشنواره فیلم ونیز هستند.

جولیان مور آخرین بار در سال ۲۰۱۷ در فیلم حومه جورج کلونی به جشنواره فیلم ونیز رفت. او در سال ۲۰۰۲ برای بازی در فیلم «دور از بهشت» ساخته تاد هاینز جایزه بازیگری کوپا ولپی را از جشنواره فیلم ونیز دریافت کرد.

لیلا حاتمی که سابقه عضویت در هیئت داوران جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۱۴ شامل ۳ زن و ۴ مرد را دارد، داور این دوره به ریاست مور است. او برای فیلم «جدایی» اصغر فرهادی برنده خرس نقره ای بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم برلین شد.