در این ویدئو، حضور ستاره معصومی با هدیه مهدی کایدی جنجال به پا کرد.


ستاره معصومی همسر مهدی کایدی وبلاگ نویس با انتشار هدیه ویژه خود در صفحه اینستاگرامش بار دیگر جنجال جدیدی به پا کرد.

همسر بازیکن جدید استقلال صبح بامداد در ویدئویی جدید نشان داد که مهدی کایدی برای او هدیه جدیدی خریده که شامل یک گل و یک خرس عابر پیاده در جعبه شیشه ای مخصوص است.

همچنین نشان داد که هر دو در ماشین نشسته اند و در یکی از بزرگراه های تهران رانندگی می کنند.

انتشار این ویدیو واکنش های متفاوتی داشت. بخشی از کاربران از این اقدام تمجید کردند و گفتند که گذاشتن چنین احساسات عاشقانه حس خوبی به کاربران می دهد.

گروه دیگر نظر مخالف دارند. این گروه مدعی است ستاره معصومی از این فضاها برای جلب توجه کاربران و افزایش تعداد فالوورها استفاده می کند.

در حال حاضر ستاره معصومی بیش از ۵۸۰ هزار فالوور در اینستاگرام دارد. تعداد پیروان مهدی قیدی به یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر می رسد.

بخوانید: توصیه جالب همسر مهدی کایدی به دنبال کنندگانش

مهدی قیدی گران ترین بازیکن لیگ ایران است

انتقال مهدی کایدی از جوانان الاهلی به استقلال برای آبی ها ۳۲ میلیارد تومان هزینه داشت.

به گزارش “ورزش سه”، در نامه ای که مصطفی آجورلو، مدیرعامل استقلال خطاب به خانم زارع، مدیر نظارت بر انتشارات بازار اولیه منتشر کرد، مشخص شد آبی ها برای یک بازیکن ۸۵۰ هزار یورو و ۲۵۰ هزار یورو می پردازند. یورو برای حضور مهدی کایدی در این تیم به باشگاه جوانان الاهلی نیز پرداخت کرد که در مجموع حدود ۳۲ میلیارد تومان نشان می دهد.

حالا با هزینه اعلام شده انتقال این بازیکن و با نرخ ارز امروز، قائدی برای یک فصل استقلال کمی بیش از ۲۴ میلیارد تومان درآمد دارد و او را در کنار لوکادیا گران ترین بازیکن ایران می کند. لیگ برتر امسال