در آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


نام: ادن فیلیپا

حرفه: زرگر

در این مدت با چه کسانی قرنطینه شده اید؟ همراه من ، آدم ، و پسر ما ، سگ ما ، بارگو.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: توافق انحصاری

اخیراً چه غذایی را دوست داشتید؟ کرفس

3 بقالی / فروشگاه غیرقابل مذاکره چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – در حال حاضر کافی نیست!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ کتابهای آشپزی / وبلاگ های مورد علاقه؟الهام می آید و می رود. من معمولاً برای دیدن کارهایی که دوستان انجام می دهند ، از آنها دیدن می کنم و از آن الهام می گیرم یا از طریق اینستاگرام حرکت می کنم و می بینم که غذاهای Bon Appetit در حال پختن چیست.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟؟ ترد توفو + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یکی از نکات آشپزی که اخیراً یاد گرفته اید چیست؟ من این هفته مافین زغال اخته ایجاد کردم و متوجه شدم که پوشاندن توت ها با کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

اگر سفارش می دهید رستوران مورد علاقه شما چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و * آشپزها در حال بوسیدن * بودند. آنها یک غذای پنیری پنیری دارند که من آن را دوست دارم.

سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه؟ من کتاب سالی رونی را خواندم مردم عادی و بلافاصله بعد از کتاب دیگر او گفتگو با دوستان – آنها سریع می خواندند و من نیز نمی خواستم تمام کنم!

آیا می توانید یک توصیه یا فعالیتی ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن نگه می دارد؟ من خیلی حمام کردم و مطمئن شدم که همیشه یک کتاب در حال حرکت دارم. من همچنین در طول مکالمه تصویری با دوستان ، دوره های Peleton را گذراندم و با سگ پیاده روی کردم. در مجموع ، همه این موارد به من کمک کرد تا احساس تعادل کنم.دیدگاهتان را بنویسید