دختر پاتریک ماهومز و بریتنی، او در مراسم عروسی والدینش ستاره بود، برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید


عروس و دختر زیبایش، استرلینگ، از راه رسیده اند. پاتریک ماهومز و بریتنی متیوز اکنون زن و شوهر شده اند! چیزی قدیمی و جدید و کاملاً شگفت انگیز وجود دارد.

در مراسم عروسی والدینش، پاتریک ماهومز و دخترش بریتنی مهمانانش را شگفت زده کردند

استرلینگ، پسر پاتریک ماهومز و بریتنی متیوز، آن چیز جذاب است. به نظر می رسد که دختر این زوج در مراسم عروسی آنها در ۱۲ مارس در مائوئی، هاوایی، بازدیدکنندگان را شگفت زده کرده است. با یک علامت خیره کننده با او ازدواج می کنید؟ ستاره NFL پیشنهادی

دختر پاتریک ماهومز و بریتنی، او در مراسم عروسی والدینش ستاره بود، برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید

استرلینگ، ۱ ساله، با چیزی آبی وارد راهرو شد: یک کانورتیبل کوچک، همانطور که در عکس‌های بریتنی که در ۱۶ مارس در اینستاگرام آپلود شد نشان داده شده است. بریتنی می نویسد که داشتن دخترش به عنوان بخشی از مراسم عروسی او “مسئله ای کاملا متفاوت است.” او خواهر کوچکترش را دوست دارد.

پاتریک مدافع کانزاس سیتی از عکس های دختر و همسرش در روز عروسی شان در قسمت نظرات دفاع می کند. او در پیامکی سه علامت قلب قرمز را برای دخترانش فرستاد. طرفداران نیز بر سواری شیک استرلینگ تأثیر گذاشتند. یکی از کاربران خاطرنشان کرد: “ماشین کوچک او!” بسیار گرانبها!

شخص دیگری اشاره کرد که فکر می کرد قلبش منفجر شده است. بریتنی این لحظه دوست داشتنی را در استوری اینستاگرام خود در ۱۶ مارس به اشتراک گذاشت. تروی استرلینگ با پیکاپ در حال رانندگی بود در حالی که شخص دیگر سبد گل دختران را حمل می کرد.

ما عاشق این افراد معتمد هستیم، زیرا استرلینگ در حالی که EV کار سخت را انجام می‌داد، یک کوکی می‌خورد. میندی وایس، هماهنگ کننده رویداد، بر عروسی ساده بریتنی و پاتریک در فضای باز نظارت داشت. یک منبع خبر روز بزرگ آنها را در ۱۵ مارس فاش کرد.

روز عروسی بریتانی و پاتریک آرامش بخش و سرگرم کننده بود. به نظر می رسید که آنها عمیقا عاشق بودند و هرگز کنار همدیگر را ترک نکردند. پاتریک در سپتامبر ۲۰۲۰ از اروهد خواستگاری می کند که منجر به ازدواج آنها می شود. استرلینگ در فوریه ۲۰۲۱ از این زوج متولد شد که دوستداران دبیرستان بودند.

رندی ماهومز، مادر ماهومس. روز شنبه در هاوایی، مدافع کانزاس سیتی و متیوز گفتند “من” و مادر مغرور متیوز در توییتی نگاهی به این مناسبت انداخت. او تصاویری کنار هم با عبارت “وای، زمان خیلی سریع می گذرد” در اینستاگرام بارگذاری کرد.

یکی به روز عروسی رندی زمانی که ماهومس کودک نوپا بود، برگشت، در حالی که دیگری به عروسی امروز ماهومس بازگشت. پسرش ازدواج کرده!! او در توضیح این عکس ادامه داد: او را همیشه و برای همیشه دوست دارد. پسر بزرگم همیشه او خواهد بود.

رندی همچنین عکس هر سه فرزندش را در این مراسم به اشتراک گذاشت. فرزندان او همیشه و برای همیشه هستند! او با استفاده از یک ایموجی قلب قرمز، تصویری از دو پسرش، پاتریک و جکسون، و دخترش، میا را شرح داد.

یک روز پس از تولدش، بریتنی این خبر را در اینستاگرام با عکسی از دست نوزاد استرلینگ که محکم دور انگشتش بسته بود، اعلام کرد. ما استرلینگ را دور انگشت او حلقه کرده ایم که آنها این عکس های روز عروسی را دیده اند!

متیوز اواخر همان ماه اعلام کرد که او و همسرش در انتظار اولین فرزندشان هستند. او تصویری از این زوج را که سونوگرافی در دست دارند، شرح داد. با مامان و بابا در یک تور کوتاه عروسی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)
  • دختر پاتریک ماهومز و بریتنی، او در مراسم عروسی والدینش ستاره بود، برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید ۱۸ مارس ۲۰۲۲
  • گرمی ۲۰۲۲ با اجرای اولیویا رودریگو، بیلی آیلیش، بی تی اس و غیره همراه خواهد بود، طرفداران از دیدن همه آن با هم هیجان زده هستند. ۱۷ مارس ۲۰۲۲
  • تام بردی ستاره راگبی برای بازگشت به NFL آماده می شود و همسر مدلش ژیزل بوندشن از دیدن او روی زمین هیجان زده است. ۱۷ مارس ۲۰۲۲

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر