داوطلبان سپاه صلح به خدمت خود در کشورهای خارجی ادامه خواهند داد


به دلیل همه گیری کووید-۱۹، دولت ایالات متحده هیچ داوطلبی را به خارج از کشور اعزام نکرد، اما روز پنجشنبه، سپاه صلح گزارش داد که آنها دوباره اعزام داوطلبان را آغاز خواهند کرد.

داوطلبان سپاه صلح به خدمت خود در کشورهای خارجی ادامه خواهند داد

سپاه صلح همچنین اعلام کرد که گروه جدیدی از داوطلبان را تشکیل داده و آنها را به زامبیا و جمهوری دومینیکن می فرستد. همه گروه‌های داوطلبی که در ماه مارس به دلیل همه‌گیری فراخوانده شدند، به زودی برای خدمت به کشورهای فقیر عازم خواهند شد. سپاه صلح در حال حاضر برای ۲۴ پست استخدام می کند. سپاه صلح داوطلبان جدیدی را استخدام کرده و آنها را برای یک پروژه سالانه به کشور میزبان می فرستد.

داوطلبان سپاه صلح به خدمت خود در کشورهای خارجی ادامه خواهند داد

قدرت داوطلبان به تعداد موارد کووید و ظرفیت بیمارستان در کشور میزبان بستگی دارد. این به توانایی و قدرت سپاه صلح نیز بستگی دارد. کارول اسپان، مدیر عامل سپاه صلح اظهار داشت که هدف اولیه آنها بازگرداندن داوطلبان به بیش از ۶۰ کشور نیازمند در دو سال گذشته بوده است. داوطلبان با هیجان منتظر بازگشت به کار هستند.

مدیر عامل سپاه صلح اظهار داشت که سیاست ها، سیستم ها، قوانین و مقررات خود را مطابق با واقعیت امروز به روز کرده اند. سپاه صلح اعلام کرده است که اولویت اصلی آنها کار روی مسائل داخلی خواهد بود. داوطلبانی که می فرستند در بهبود موارد COVID-19 مشارکت خواهند داشت.

مقامات اعلام کردند که تیم خود را به زامبیا می فرستند. داوطلبان با رهبران محلی و وزرای بهداشت کار خواهند کرد. وظیفه اصلی داوطلبان ارتقای دسترسی به واکسیناسیون در جوامع محلی است.

تیم گسترده ای از داوطلبان به جمهوری دومینیکن اعزام خواهند شد. آنها به بزرگسالان کمک می کنند تا کار پیدا کنند و به جوانانی که به دلیل COVID-19 ترک تحصیل می کنند کمک می کنند. آنها به شهروندان کمک خواهند کرد تا بر تمام مشکلاتی که در طول دو سال گذشته با آن روبرو بوده اند غلبه کنند.

داوطلبی به نام کمبل مارتین، ۲۳ ساله، گفت که از زمانی که دبیرستان را به پایان رساند، همیشه آرزوی داوطلب شدن برای سپاه صلح را داشته است. او برای پست معلم / مربی در گامبیا انتخاب شده است و منتظر تاییدیه پزشکی و قانونی خود است. او برای پیوستن به تیم داوطلب بسیار مشتاق است.

او همچنین اظهار داشت که دو سال پیش همیشه می‌خواسته به تیم سپاه صلح بپیوندد، اما به دلیل همه‌گیری کووید، به نظر می‌رسد این فرصت از بین می‌رود. او گفت که همیشه می خواست در خدمات خارجی شغلی داشته باشد و داوطلب شدن در سپاه صلح بهترین فرصت برای تحقق رویای او به نظر می رسید. همانطور که او برای داوطلبی انتخاب شد، فراتر از هر محدودیتی خوشحال بود.

داوطلب جدید آن را پیدا کرد نیات سپاه صلح بسیار چشمگیر است. از طریق سپاه صلح، مردم می توانند در سطح جهانی به جهان خدمت کنند. این هفته، سپاه صلح شصت و یکمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. قبل از همه گیری، ۷۰۰۰ داوطلب در کشورهای مختلف مشغول به کار بودند. به دلیل همه‌گیری COVID-19، همه آنها به وطن خود بازگردانده شدند.

به دلیل همه‌گیری COVID-19، داوطلبان به ایالات متحده فراخوانده شدند و به کار در داخل کشور وادار شدند. سپاه صلح یک برنامه نویس آزمایشی برای تسهیل داوطلبان ایجاد کرد.

سازمانی که توسط پرزیدنت جان اف کندی تأسیس شد، تا مارس ۲۰۲۰ نیازی نداشت که همه داوطلبان خود را همزمان رها کند. سپاه صلح برنامه های مختلفی را برای کمک به کشورهای عقب مانده برای برآوردن نیازهای اساسی خود راه اندازی کرد.

داوطلبان در همه زمینه ها از جمله بهداشت، آموزش و کشاورزی به شهروندان کمک خواهند کرد. از زمان آغاز این برنامه در سال ۱۹۶۱، بیش از ۲۴۰۰۰۰ آمریکایی به عنوان داوطلب سپاه صلح خدمت کرده اند.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر