داشتن یک کسب و کار کوچک سخت است، به خصوص برای مشاغل متعلق به اقلیت. شورای اقتصادی سیاه برکشایر امیدوار است که آن را تغییر دهد | کسب و کارپیتسفیلد – وارن داوز جونیور به مدت ۱۱ سال در برکشایر زندگی می کند. او در بسیاری از پروژه های تجاری شرکت داشته و در چندین هیئت مدیره منطقه خدمت کرده است. او روسای بانک های محلی را با نام کوچک می شناسد.

با این حال، زمانی که دیوز اخیراً سعی کرد وامی برای افتتاح یک سالن سیگار برگ در پیتسفیلد دریافت کند، کسی را پیدا نکرد که آن را بگیرد.

او گفت: من می دانم چگونه یک شرکت را اداره کنم. من گزارش کسب و کار را انجام دادم و یک طرح تجاری داشتم. همه این کارها را انجام دادم و هیچ چیزی برای گرفتن وام برای من وجود نداشت.

او گفت: “اگر کسی مثل من آنها را می شناسد و آنها من را می شناسند و من نمی توانم وام بگیرم، در مورد طرف مقابل که می خواهد تجارتی را راه اندازی کند، چطور.”

شبنم سیاه است.

اینجاست که شورای اقتصادی سیاه برکشایر امیدوار است که تغییر ایجاد کند. به گفته وب سایت آن، هدف غیرانتفاعی کوچکی که در ماه می تشکیل شد، ادامه پرورش، طراحی و ایجاد مشاغل سیاهپوست متعلق به اقلیت ها در برکشایر، از جمله سازمان های غیرانتفاعی سیاه پوست است. این شورا ۶۵ شرکت سیاهپوست را در فهرست خود دارد.

تمرکز این گروه بر رشد و پایداری است. آموزش و مشاوره کسب و کار؛ بازاریابی و رسانه عدالت اقتصادی. و تامین مالی و سرمایه گذاری، که شامل کمک به مشاغل سیاهپوست در جستجوی کمک های مالی است.

او می‌خواهد به کسب‌وکارهای متعلق به سیاه‌پوستان کمک کند تا به کسب‌وکارهای اقلیت تبدیل شوند و به کسب‌وکارهای دیگر با تنوع، برابری و شمول در جامعه تجاری برکشایر کمک کند.

دوز گفت: ما فقط یک صندلی روی میز نمی خواهیم. ما صندلی‌هایی روی میز می‌خواهیم… اگر مایل به انجام این مراحل هستید، ما با شما همکاری خواهیم کرد.»

شرلی ادگرتون، عضو هیئت مدیره، بنیانگذار حلقه زنان رنگارنگ و مربی شایستگی فرهنگی در مدارس دولتی پیتسفیلد، گفت: “واقعیت از دیدگاه من این است که ما در حال حاضر دومین جنبش حقوق مدنی را تجربه می کنیم.” بنابراین، من فکر می‌کنم که به عنوان یک سازمان سیاهپوست مهم است که به آموزش دیگران کمک کنیم، نه فقط به جامعه سیاه‌پوست.»

این گروه با شورای اقتصادی سیاه ماساچوست در بوستون همکاری می کند، اما بخشی از آن نیست. اعضا می گویند که در ابتدا حفظ هویت خود برای گروه مهم بود، زیرا بوستون بسیار دور است.

آلفرد «ای جی» اینشل جونیور، رئیس شورای اقتصادی سیاه برکشایر، دستیار سناتور آدام هیندز، دی. پیتسفیلد، طی جلسه اخیر هیئت مدیره با هیئت تحریریه عقاب گفت.

ما با تجربه و تخصص خود، کار روزانه در جامعه، تصمیم گرفته‌ایم به نیروها بپیوندیم، حضور خود را آشکار کنیم و راهی برای منطقه‌ای کردن و ایجاد ابتکارات مختلف سیاسی و استراتژیک و طرح‌های مختلف توسعه اقتصادی برای افزودن به جامعه تجاری سیاه‌پوست اینجا.»

اینشل در پیتسفیلد بزرگ شد، پسر مهاجری از غنا که صاحب و اداره کننده Elegant Stitches، یک کسب و کار کوچک در پیتسفیلد است که بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد. پدرش آلفرد پدر و برادر اوریک و داوز نیز اعضای هشت نفره هیئت مدیره هستند. هیئت مدیره متشکل از همه داوطلبان به دنبال منابع مالی پایدار است. در حال استخدام کارمند کمک هزینه است.

در طول نه ماه گذشته، شورا طرحی را برای توسعه اقتصادی ارائه کرده است و اولین رویداد خود – نمایش شبکه های سریع پاییزی را در کارخانه لوازم التحریر در دالتون برگزار کرد.

ای جی انچیل گفت: «در این مدت، ما توانستیم حدود ۲۰ شرکت سیاهپوست را زیر یک سقف قرار دهیم، داستان‌های آنها را جشن بگیریم و مشکلات مختلفی را که در راه شروع کار با آن‌ها روبرو بوده‌اند، به اشتراک بگذاریم.

او گفت: “ما اعضای هیئت مدیره خود را داریم که سوالات مهمی را در میان جامعه تجاری بزرگتر در برکشایرز می پرسند.” “برای شروع یک رابطه تجاری چه می کنید، یا چه چالش هایی برای راه اندازی یک کسب و کار داشتید، یا سوالات مختلف مالی. ما سعی می کنیم به این پاسخ ها دست پیدا کنیم و ریشه مشکلات آنها را پیدا کنیم.

فکر می‌کنم بسیاری از مردم می‌خواهند بدانند شرکت‌های سیاه‌پوست چه می‌کنند و چگونه می‌توانند به حمایت از عدالت اقتصادی کمک کنند.»

دیوز گفت که عمل به عنوان منبعی برای جامعه سیاه‌پوست برکشایر می‌تواند به شورا کمک کند تا برای توسعه اقتصادی کل منطقه مفید باشد.

او گفت: «اگر ما بتوانیم رشد کنیم، خانواده برکشایر رشد خواهند کرد. “این به همه کمک خواهد کرد.”

مارکوس کلمن، عضو هیئت مدیره، از یک قیاس برای توصیف آرزوها و اهداف هیئت مدیره استفاده کرد.

کلمن گفت: «ما را کشاورز بدانید. “در حال حاضر، ما یک بذر می کاریم و زمین را بارور می کنیم تا بتوانیم جامعه سیاهپوست را رشد دهیم و بخش بزرگی از توسعه جامعه سیاه پوست جنبه اقتصادی دارد. بنابراین، با توانمندسازی مشاغل سیاه پوست، مشاغل می توانند خود را ایجاد کنند. – جوامع کافی.

کولمن، مشاور مالی از نیوجرسی، گفت: «نکته اینجاست. این شورا در تامین مالی، تحقیقات و عملیات کمک می کند. “اگر ما یک طرح عالی را اجرا کنیم، افرادی مانند من که پیوند دریافت می کنند، به منطقه نقل مکان خواهند کرد. و این یک مزیت نه تنها برای جامعه سیاه پوستان، بلکه برای منطقه برکشایر است.”

یکی از نقش‌های اصلی هیئت مدیره این است که برای کسب‌وکارهای سیاه‌پوست منابعی را فراهم کند که هنگام جستجوی دسترسی به کمک‌های مالی و سرمایه از مکان‌هایی که ممکن است از وجود آنها اطلاعی نداشته باشند، نیاز دارند. در مصاحبه ای با The Eagle در ماه اکتبر، ای جی انچیل گفت که بسیاری از مشاغل سیاهپوست استانداردهایی را که نهادهای خصوصی و دولتی برای اعطای کمک های بلاعوض و وام از کسب و کارها می خواهند، رعایت نمی کنند.

آلفرد اینشل پدر گفت: «بیشتر کارآفرینان در شرکت‌های اقلیت افراد هستند. تنها چیزی که اتفاق می افتد این است که کسب و کار به نام شما ثبت می شود و گاهی اوقات حساب بانکی به نام شما است. بنابراین، وقتی این کمک ها ظاهر می شود، [the owners] وارد کنید، و اگر کسب و کار به نام آنها است، قرار است برای شرکت باشد، بنابراین شما فورا واجد شرایط نیستید.

او گفت: «اینها مواردی است که می دانیم در جامعه وجود دارد. «…ما می‌توانیم به آنها آموزش دهیم، بنابراین وقتی کمک‌های بلاعوض دریافت می‌شود و زمانی که فرصتی برای کسب‌وکار وجود دارد، می‌توانید وارد شوید و بگویید، “این موسسه تجاری است، و من شرکت را اداره می‌کنم.”

برنامه های کمک مالی زیادی وجود دارد که صاحبان مشاغل اقلیت همیشه با آنها آشنا نیستند.

ای جی انچیل گفت: «زمانی که ما مشاغل سیاه پوست را در سراسر شهرستان بررسی کردیم، تقریباً ۷۰ درصد هیچ کمکی برای کووید دریافت نکردند.

کلمن گفت: «اگر به کمک فنی فکر می کنید، کمک های مالی و منابع زیادی هم فدرال و هم ایالتی وجود دارد. بسیاری از شرکت‌های سیاه‌پوست از این منابع آگاه نیستند.

اعضای هیئت مدیره گفتند که می‌توان با فردی با سابقه فرهنگی مشابه صحبت کرد، مزیت دیگری است.

Deuze غمگین است: “برای استفاده از یک قیاس، اگر فقط به یک زبان صحبت می کنید، می خواهید به سراغ کسی بروید که می توانید با او صحبت کنید.” “زبانی که سیاه پوستان صحبت می کنند ممکن است توسط برخی سازمان ها قابل درک نباشد. اعتماد واقعاً یک عامل اصلی است.”

ادگرتون می‌گوید: «من فکر می‌کنم همه گروه‌ها فرهنگ دارند، چه در مورد نژاد، چه گروه‌های قومی یا جنسیتی صحبت کنیم. “فرهنگ خاصی وجود دارد، رفتار و نگرش خاصی وجود دارد، و همه ما که اینجا نشسته ایم از نظر تاریخ، هویت و فرهنگمان با جامعه سیاهپوستان ارتباط داریم. بنابراین، ما درک می کنیم که اگر می خواهید مطمئن شوید که اطلاعات از طریق جامعه سیاه پوستان جریان می یابد، شما از منابع غیررسمی مانند کلیساها استفاده می کنید، یا از مردم استفاده می کنید مانند شهرداران جامعه، آنها هرگز انتخاب نمی شوند، اما آنها نماینده منابع واقعی در جامعه هستند.

“هیئت اقتصادی سیاه برکشایر می تواند به این هدف برای جامعه سیاه پوستان خدمت کند.”

برای کسب اطلاعات در مورد هیئت مدیره اقتصادی سیاه برکشایر، به berkshirebec.org مراجعه کنید.