خودشیفتگی شگفت انگیز بازیگر زن: دنیا به زیبایی من نیاز دارد!


فاکس اخیراً در اینستاگرام پستی منتشر کرده است که تصمیم گرفته است راه برود تا شانس خود را برای گرفتن توسط پاپاراتزی ها افزایش دهد زیرا جهان به ظاهر او نیاز دارد!

به گزارش صبح : جولیا فاکس نه تنها قصد پنهان شدن از دست پاپاراتزی های خبری را ندارد، بلکه حتی گاهی با سخاوت تمام به آنها نزدیک می شود.

در حالی که بیشتر ستارگان تابستان را با کلاه های حصیری بزرگ و عینک آفتابی شروع می کنند تا در تعطیلات از چشم پاپاراتزی ها پنهان شوند، فاکس ۳۲ ساله به پاپاراتزی ها چیزی را که می خواهند می دهد: ظاهری عجیب و شیک.

فاکس که در ماه فوریه پس از یک جنجال در شبکه‌های اجتماعی از کانیه وست جدا شد، با انتخاب‌های مختلف مد و آرایش او واکنش‌هایی را برانگیخت.

به گزارش ایندیپندنت، فاکس اخیراً در اینستاگرام پستی منتشر کرده است که تصمیم گرفته پیاده روی کند تا شانس خود را برای عکس گرفتن توسط پاپاراتزی ها افزایش دهد زیرا جهان به ظاهر او نیاز دارد!

مجله People از فاکس خواست در این مورد بیشتر توضیح دهد. او گفت: “خب، منظورم این است که شما انتخاب و انتخاب کنید.”

گاهی اوقات پاپاراتزی ها از من عکس می گیرند [یواشکی] آنها آن را می گیرند و من شبیه زباله هستم. اگر بود [عکس] اگر مرا دستگیر کنند، احتمالا بهترین استفاده را خواهم کرد.»

کلید مد پرخطر

او می‌گوید، کلید ریسک‌پذیری در مد، اعتماد به نفس است: «فکر می‌کنم نمی‌ترسم، کاری را انجام می‌دهم که دوست دارم و برایم مهم نیست که آیا جامعه فکر می‌کند این امر عادی است یا نه… اگر فکر می‌کنم جالب است، باحال است.”

پاپاراتزی اصطلاحی است که برای عکاسان خبری استفاده می شود که به دنبال عکس گرفتن از ستاره ها و افراد مشهور هستند. آنها بارها به دلیل تخریب حریم خصوصی و انتشار عکس های خصوصی افراد مشهور مورد انتقاد قرار گرفته اند، اما همین عکس ها با هزاران دلار در بین نشریات معروف خریداری شده است. بخشی از مردم پاپاراتزی هایی را که شاهزاده دایانا را در پاریس بدون محکوم کردن او در دادگاه قانون دنبال کردند، مقصر تصادف مرگبار او می دانند.