خبر مهم وزیر ارتباطات درباره بسته اینترنت رایگان


وزیر ارتباطات از ارائه بسته اینترنت رایگان به افرادی که حمایت ۴۰۰ هزار تومانی پیدا کنند، خبر داد.

به گزارش صبحگاهی اینسینا، وزیر ارتباطات گفت: برای سه دهم افراد دارای درآمد محدود بسته ای در نظر گرفته شده است و معمولاً کسانی هستند که ۴۰۰ هزار تومان حمایت می شوند و با مراجعه به این سامانه می توانند. تایید کنید. و این بسته را برای خود دریافت کنند. فعال سازی

عیسی زریبور گفت: برای سه گروه اعشاری کم درآمد جامعه یک بسته اینترنت رایگان ارائه کرده ایم که شهروندان واجد شرایط می توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه و شماره تلفن خود را ثبت کنند. به همین ترتیب مهم نیست که شماره تلفن از هر اپراتور باشد، بسته اینترنت رایگان را برای آنها فعال می کنیم.

این برنامه در حالی در دستور کار قرار گرفته است که در هفته های اخیر سرعت اینترنت کاهش یافته و بسیاری از کاربران خبرآنلاین از کندی سرعت و باز نشدن سایت ها در تماس ها و پیامک ها گلایه دارند.

وی در پاسخ به این سوال که مدت زمان استفاده از این پکیج چقدر است، توضیح داد: البته بسته های دائمی چهار ماهه است اما هر چهار ماه یکبار به صورت دائمی نصب می شوند و می توانند از آن استفاده کنند.

وزیر ارتباطات در خاتمه گفت: این بسته برای ۳ طایفه افراد دارای درآمد محدود است و معمولاً کسانی هستند که ۴۰۰ هزار تومان حمایت می شوند و با مراجعه به این سامانه می توانند خودشان این بسته را بررسی و فعال کنند. .

دلیل پایین بودن سرعت اینترنت

زری پور در پاسخ به سوالی درباره علت کندی سرعت اینترنت گفت: اگر مردم در جایی کندی دیدند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات که به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو هستند تماس بگیرند و ما هم بررسی می کنیم. مشکل در سایت وزارتخانه

وی افزود: اما کندی عمومی اینترنت در دو سه روز گذشته به دلیل قطعی های گسترده ای که طی دو سه شب شاهد بودیم رخ داد که برطرف شد اما اگر جایی مشکلی باشد سامانه ۱۹۵ وزارتخانه است. آمادگی شبانه روزی برای دریافت گزارشات مربوطه و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی کرده و به متقاضیان پاسخ خواهند داد.