خبر عجیب «آقای دوئر» ناگهان جان گرفت!


در فیلم زندگینامه ای الویس پریسلی به کارگردانی باز لورمن، تام هنکس و آستین باتلر نقش این شخصیت معروف موسیقی را بازی کردند، داستانی درباره شهرت الویس پریسلی.

به گزارش صبح، فیلم سینمایی «الویس» درباره سلطان راک اند رول پس از اکران در سال ۲۰۲۱ سرانجام در سال جدید در سینماها اکران می شود و شاهد اکران جهانی خود در هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن خواهد بود.

در فیلم زندگینامه ای الویس پریسلی به کارگردانی باز لورمن، تام هنکس و آستین باتلر نقش این شخصیت معروف موسیقی را بازی کردند، داستانی درباره شهرت الویس پریسلی.

این فیلم در حال حاضر برای اکران در سینماها در تاریخ ۲۴ ژوئن در نظر گرفته شده است و در حال حاضر امکان نمایش آن به عنوان فیلم افتتاحیه وجود ندارد. جشنواره فیلمی که چند سال پیش قانونی وضع کرد که بر اساس آن فیلم های افتتاحیه جشنواره باید همزمان با جشنواره کن در سینماهای فرانسه نمایش داده شوند.

باز لورمن در سال ۲۰۰۱ با «مولن روژ» و در سال ۲۰۱۳ با «گتسبی بزرگ» جشنواره فیلم کن را افتتاح کرد.

هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن در نظر دارد این رویداد سینمایی را از ۱۷ تا ۲۸ می (۲۷ اردیبهشت تا ۷ خرداد) به صورت حضوری برگزار کند و اخیراً خبر اکران ویژه «تاپ گان: ماوریک» با بازی تانیم کروز منتشر شده است. رویداد سینمایی

«جنایات آینده» ساخته دیوید کراننبرگ، «مثلث اندوه» ساخته رابین اوستلند، «پسر» از فلورین زلر، «سیارک شهر» اثر لوئیس اندرسون، «ستارگان ظهر» اثر کیلر دنی، «گفته شده» اثر ماریا شریدر، «کلی ریکارد» انیمیشن نمایش سبک تر به کارگردانی آنگوس مک لین، کارگردان نیو پیکسار، Bones and All به کارگردانی لوکا گوادانینو، فرزندان مردم به کارگردانی ربکا زلوتوفسکی، دوباره پاریس را ببینید توسط آلیس وینوکور، دون خوان به کارگردانی سرژ بوزون، بلوند به کارگردانی اندرو دومینیک و روی وید. جدیدترین ساخته نوری بیلگه گیلان یکی از فیلم هایی است که احتمالا در کن ۲۰۲۲ حضور خواهد داشت.