حقیقت در مورد استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی و بحث فیبر


در اینجا یادداشت های قسمت 342 از Well Fed Women آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن مرور پادکست (HORRA!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی درباره حقیقت استویا ، GERD و عدم تعادل هورمونی و بحث بر سر فیبر بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شرکت ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان در معرض سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشاء از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و اشتغال از آنها کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما به صورت هفتگی از Card Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[20:08] حقیقت درباره استویا

[55:53] GERD و عدم تعادل هورمونی

[1:01:26] بحث فیبر

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و دیگ بخرید

گروه سلامت جامع زن تغذیه شده توسط فیس بوک

نارگیل و کتل بلز (کتاب)

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed (از کد WELLFED10 برای 10٪ تخفیف استفاده کنید)

LMNT

مطالعات در مورد استویا

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20303371/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10690946/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26965840/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31420111/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6627124/

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT به یک مکمل جایگزین الکترولیت تبدیل می شود. شما فقط یک بسته بیکن LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و بنوشید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، مواد پرکننده ، مواد مصنوعی است و به دلیل دیرینه دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

چنگ زدن به بسته نمونه رایگان از LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، فقط باید هزینه حمل و نقل را بپردازید. ارزشش را دارد و شما آن را بسیار امتحان خواهید کرد! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته در دست بگیرید!

BiOptimzers

وقتی من در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم این آهنگ را تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صدق می کند. اما قند خون یک مسئله است همه نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما ضروری است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که تا حد امکان چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات مصرف می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم روز به روز داشته باشید ، حتی اگر یک روز “رایگان” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام تجزیه قند خون توسط BiOptimizers را توصیه می کنم. این غذای آسان نتیجه بسیاری از آزمایشات برای یافتن بهترین فرمول برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را بررسی کرد.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف دهید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید