حقایق کمتر شناخته شده در مورد بازیگر آمریکایی شان ویلیام اسکات ارزش خالص در سال ۲۰۲۲، آثار معروف، سن، قد، حقوق


شان ویلیام اسکات بازیگر و کمدین آمریکایی است. او بیشتر به خاطر بازی در نقش استیو استیفلر در American Pie و داگ گلات در Goon and Goon, Last of the Enforcers شناخته می شود. علاوه بر این، او را می توان در فیلم های دوست، ماشین من کجاست دید?

ارزش خالص شاون ویلیام اسکات در سال ۲۰۲۲، کار معروف، سن، قد، حقوق چقدر است؟

تکامل، مقصد نهایی، سفر جاده‌ای، دوک‌های هازارد، آقای. Woodcock و Role Models از دیگر فیلم ها هستند. فیلم‌های انیمیشن معروف چهار عصر یخبندان و دو برنامه تلویزیونی عصر یخبندان این حادثه را نشان دادند.

اسکات در سریال جنایی فاکس، اسلحه مرگبار (۱۹-۲۰۱۸) ظاهر شد. تا سال ۲۰۱۷، فیلم های اسکات در باکس آفیس بین المللی ۴.۹۱ میلیارد دلار فروش داشته اند.

حقایق کمتر شناخته شده در مورد بازیگر آمریکایی شان ویلیام اسکات ارزش خالص در سال 2022، آثار معروف، سن، قد، حقوق

زندگی سابق:

شان ویلیام اسکات در ۳ اکتبر ۱۹۷۶ به دنیا آمد. پاتریشیا آن سیمونز و ویلیام فرانک اسکات شان ویلیام اسکات را در کوتیج گروو، مینه سوتا بزرگ کردند. پدر اسکات در سال ۲۰۰۷ درگذشت.

او کوچکترین خانواده از هفت فرزند است. اسکات قبلا در تیم های فوتبال و بسکتبال در دبیرستان پارک بازی می کرد. شان در کالج اجتماعی گلندیل و دانشگاه ویسکانسین تحصیل کرد. اسکات تصمیم گرفت بازیگری را تمام وقت دنبال کند و به لس آنجلس نقل مکان کرد.

سن، وزن و قد:

ویلیام اسکات ۴۵ ساله است. وزن آن ۷۵ کیلوگرم و ارتفاع آن ۱.۸ متر است.

زندگی شخصی:

اسکات خود را مردی خاص توصیف کرد. او به ندرت در مصاحبه ها از زندگی شخصی خود صحبت می کند. بر اساس گزارش ها، اسکات از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ با مدل ویکتوریا سیکرت دایانا میلر قرار داشت.

اسکات در مارس ۲۰۱۲ اعلام کرد که در روز ولنتاین از مدل لیندزی فریموت خواستگاری کرده است. آن روز نامزد کردند. در ژانویه ۲۰۱۳، رابطه این زوج به هم خورد.

اما او اظهار داشت که آنها به عنوان دوستان باقی خواهند ماند. در سپتامبر ۲۰۱۹، او با طراح داخلی اولیویا کورنبرگ ازدواج کرد. اسکات یک همدم سگی به نام داد دارد.

زندگی حرفه ای:

Ѕеаnn Wіllіаm Ѕсott mаdе hіѕ tеlеvіѕіоn اولین bе арреаrіng در سال аn еріѕоdе оf و unhарріlу تا کنون بعد از در سال ۱۹۹۶. Не hаѕ аlѕо арреаrеd оn vаrіоuѕ оthеr tеlеvіѕіоn ѕhоwѕ lіkе Ѕоmеthіng Ѕо راست، Іt’ѕ Аlwауѕ Ѕunnу در سال Рhіlаdеlрhіа، аnd Тіmmѕ Vаllеу. به جای ТV ресіаlѕ رأی داده شده است: Mammoth Chrіѕtmа و مثال آن: The Grеаt Egg-Eѕsaраdе.

اسکات اولین فیلم خود را در سال ۱۹۹۷ انجام داد بعد. یک بار دیگر، او در آن فیلم خوب که هنوز آنجاست، دوباره به آنجا رفته است. در سال ۲۰۰۰، چیزی در فیلم REAd Tіr وجود داشت، یارو، اهل کجا هستی؟

آن هم به دست عده ای نرسیده و تنها مانده بود که بروند. او در چندین فیلم تعداد زیادی رای و نزدیک به پنجاه و یک رای کسب کرده است.

در سال ۱۹۹۷، او موزیک ویدیوی نوله را برای “Mu ulol” در Aeroѕmіth ساخت. در یک بازی ویدیویی صدایی برای او باقی نگذاشت و همچنین در هر جای دیگر جهان یافت شد.

ارزش خالص:

اسکات با شرکت در فیلم هایی از این قبیل از چاپ شدن اجتناب کرد مقصد نهایی، سفر جاده ای، و راهب ضد گلوله در سال های پس از انتشار American Pie. با این حال، کار او به عنوان یک استیفلر بیشترین میزان درآمد او را فراهم کرد.

طبق گفته Celebrity Net Worth، درآمد مورد انتظار اسکات از اولین فیلم American Pie حدود ۸۰۰۰ دلار بود. دستمزد اسکات پس از ورود فیلم American Pie به باکس آفیس افزایش یافت. تا زمانی که او در American Reunion ظاهر شد، درآمد او به نزدیک به ۵ میلیون دلار افزایش یافت.

دارایی خالص شان وضعیت ستاره ای مستمر او را نشان می دهد. انتظار می رود کل دارایی خالص اسکات حدود ۲۵ میلیون دلار باشد. او قبل از اینکه بزرگ شود در تبلیغات تلویزیونی سخت کار می کرد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)
  • حقایق کمتر شناخته شده درباره ارزش خالص بازیگر آمریکایی شین ویلیام اسکات در سال ۲۰۲۲، آثار معروف، سن، قد، حقوق – ۲۱ مارس ۲۰۲۲
  • دارایی خالص ترینا برکستون در سال ۲۰۲۲ چقدر خواهد بود، حرفه او که موفق ترین خواهر برکستون است، جزئیات بیشتری را دریابید – ۲۱ مارس ۲۰۲۲
  • در پاشنه فیلم “تلنگر یا تلنگر” با همسر سابقش، تارک ال موسا در مکزیک با هدر ری یانگ – ۲۱ مارس ۲۰۲۲