حرفه حرفه ای تام برنارد مسیر روشنی را دنبال نمی کند. اما به اندازه کافی نزدیک نگاه کنید و برخی از اتصالات را خواهید دید | کسب و کارپیتسفیلد – بهترین راه برای ترسیم مسیر شغلی تام برنارد، خط مستقیم نیست.

شهردار سابق نورث آدامز، که در رشته دین در کالج ویلیامز تحصیل کرده است، علاوه بر سیاست، در بانکداری، در دو کالج و در یک موزه محلی نیز فعالیت داشته است. او همچنین زمانی که دخترش الکساندرا کوچک بود، به عنوان پدری در خانه مشغول به کار شد. هنگامی که دوره او به عنوان شهردار در پایان سال گذشته به پایان رسید، برنارد زمان کمی را برای یافتن شغل جدید تلف کرد. او در ژانویه به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت Berkshire United Way، یکی از بزرگترین آژانس های خدمات اجتماعی منطقه انتخاب شد.

اخیراً با شهروند نورث آدامز در مورد مسیر شغلی پر پیچ و خم او، اهدافش برای برکشایر یونایتد، نگاهی به دو دوره شهرداری او و اینکه آیا دوباره وارد عرصه سیاست خواهد شد صحبت کردیم.

س: حرفه حرفه ای شما در زمینه های مختلف فعالیت داشته است. چگونه تکامل یافت؟

آ: من فکر می‌کنم اگر از یک منظر به آن نگاه کنید، به خصوص خطی نیست. اما اگر به روشی جامع‌تر به آن نگاه کنید، ارتباطاتی وجود دارد که شروع به آشکار شدن می‌کنند، و چند سالی طول کشید تا من به این موضوع فکر کنم.

س: چطور؟

آ: من حدود ۲۵ سال پیش کارم را با کار در یک بانک بزرگ در ماساچوست شرقی آغاز کردم و سپس به نوعی از نیروی کار منحرف شدم و پنج سال را عمدتاً به عنوان پدری در خانه گذراندم و دخترم را بزرگ کردم. همیشه مهم ترین کاری باشید که تا به حال انجام داده ام به همان اندازه که برای هر تجربه دیگری ارزش قائل هستم.

زمانی که در اوایل دهه ۲۰۰۰ وارد نیروی کار شدم، این فرصتی بود تا در مورد آنچه می‌خواهم انجام دهم فکر کنم. اگر از آن نوع راه اندازی مجدد حرفه ای بروید، من برای مکان هایی کار کرده ام که همگی به شدت ماموریت محور هستند. من واقعاً تحت تأثیر ایده سازمانی هستم که می داند چیست و توسط افرادی هدایت می شود که چشم انداز و مأموریت دارند. بنابراین بازگشت به نورث آدامز، جایی که من بزرگ شدم، تا برای Mass MoCA کار کنم، آنها ماموریت خلاقانه و همچنین ماموریت توسعه اجتماعی و اقتصادی را دارند. رفتن از آنجا به MCLA که تعهد به هنرهای لیبرال دارد، اما همچنین تعهد به دسترسی و نقش مؤسسه ای که تأثیرگذار است. این تجربه MCLA تجربه‌ای است که من واقعاً از آن استفاده کرده‌ام، زیرا در کالج در پیشرفت و توسعه نهادی شروع کردم، این یک لنز بشردوستانه است که مأموریت محور باشم، بنابراین به وضوح ارتباطی با کاری که در حال حاضر انجام می‌دهم وجود دارد.

من MCLA را ترک کردم تا به اسمیت (کالج)، یک مؤسسه زنان پیشرو که به وضوح بر مأموریت، هدف و تمایز آن در این زمینه متمرکز است، برسم. و سپس به عنوان شهردار به نورث آدامز برمی گردم، زیرا چیزی که واقعاً من را به حرکت در می آورد و اکنون به من انگیزه می دهد خدمات عمومی و مشارکت در جامعه است. بنابراین، زمانی که دوران من به عنوان شهردار به پایان رسید، واقعاً به دنبال مکانی بودم که بتوانم به تأثیرگذاری ادامه دهم و Berkshire United Way واقعاً به من این پیشنهاد را داده است.

س: چرا کار ماموریت محور را اینقدر جذاب می دانید؟

آ: این یکی دو چیز است. این وضوح است. این به شما این توانایی را می دهد که واقعاً متمرکز باشید و بگویید: “آیا این بخشی از ماموریت ماست؟” آیا این روی برند است؟» اما این فرصتی است برای خلاقیت و فکر کردن با تمرکز نسبتاً مختصر، چگونه حداکثر کار را انجام می‌دهید؟

اما احتمالا بخشی از آن این است که بچه ای باشید که داستان ماجراجویی را دوست دارد، درست است؟ داستان های ماجراجویی همه چیز در مورد تلاش و هدف، ماموریت است. همه ما بخشی از آن تجربیات اساسی هستیم. این داستان‌هایی است که والدینمان برایمان می‌خوانند یا وقتی بزرگ می‌شویم برایمان تعریف می‌کنند… این راه تلاش برای یافتن راهی برای بهتر کردن جهان است.

س: آیا شما از آن دسته بچه هایی هستید که همیشه به ماموریت ها و ماموریت ها می رفتند؟

آ: اوه، آره ماموریت ها و ماموریت ها و لگدمال کردن در جنگل و جستجوی پشت کمدها برای ورود به سرزمین عجایب (می خندد).

س: اهداف شما در Berkshire United Way چیست؟

آ: اولین مورد این است که به یادگیری ادامه دهید… بسیاری از موارد در حال حاضر گوش دادن، ملاقات با برنامه ها، ملاقات با شرکا، آشنایی با افرادی است که سازمان را وادار به زمزمه کردن می کنند. ما در موقعیتی هستیم که به دنبال انجام برنامه استراتژیک خود هستیم، و من در مورد اینکه ماموریت ما با بیرون آمدن از COVID به کجا ادامه می‌دهد، فکر می‌کنم.

بر کسی پوشیده نیست که بگوییم که می دانیم که دو سال گذشته برای معلمان و بهداشت رفتاری و ارائه دهندگان دوران کودکی و برای جوانان چالش برانگیز و در برخی موارد ویرانگر بوده است. داده‌ها نشان می‌دهد که برخی از نقاط عطف رشد محقق نشده‌اند و کاری که اکنون انجام می‌دهیم، در حالی که به رشد جوانان فکر می‌کنیم، رشد دوران کودکی و تقویت خانواده‌ها تأثیری خواهد گذاشت که ۱۰ سال بعد احساس می‌شود. طرف دیگر آن این است که چگونه می‌توانیم مطمئن شویم که فرصت‌هایی را از دست نمی‌دهیم که منجر به چالش‌های بزرگ‌تری در آینده می‌شود.

س: آیا قصد دارید مدل تأثیر جامعه را تغییر دهید که کریس هازارد، رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت، به برکشایر یونایتد وی ارائه کرد و جانشین او و سلف شما کندیس وینکلر ادامه داد؟

آ: سوال این نیست که مدل چیست. این است که چگونه ما در آن مدل تصمیمات واقعاً سختی می گیریم و بودجه را برای خدمت به ماموریت و برنامه های خود اختصاص می دهیم.

س: شما قبل از نامزدی در پست شهرداری هرگز سمت دولتی نداشتید، درست می گویم؟

آ: نه، من قبلاً در سیاست خدمت نکرده بودم. من در کمیسیون خدمات انسانی نورث آدامز و هیئت مدیره و امور داوطلبانه خدمت کرده بودم، اما نه در نقش انتخابی.

س: پس چرا تصمیم گرفتید برای شهرداری نامزد شوید؟

آ: اگر به زمانی که من به برکشایرها بازگشتم و با مردم در Mass MoCA و MCLA کار می‌کردم و میزان کار اجتماعی بیرونی این سازمان‌ها، به‌ویژه در عضویت در تیم رؤسای در MCLA، واقعاً به این نتیجه می‌رسید. این به من این فرصت را داد که یکی از اعضای مؤسس اتاق (نورث آدامز) باشم… وقتی MCLA را ترک کردم و به اسمیت رفتم نقش من آنقدر درگیر جامعه و مشارکت نبود، و واقعاً این فرصت را از دست دادم تا بخشی از جامعه باشد

بنابراین با دانستن اینکه سلف من (ریچارد جی. آلکامبرایت) نامزد نمی شود (برای انتخاب مجدد) گفتم: “بله، خدمات عمومی و خدمات اجتماعی انگیزه های من هستند.” بنابراین این فرصتی برای من بود که در آن فضا کار کنم. راه جدید و اتخاذ برخی از چالش‌های مرتبط با رهبری… قطعه حیاتی دیگر، سنگ روزتا، این بود که والدین من هر دو معلم مدارس دولتی (در شمال آدامز) بودند… این مثال اساسی در طول زندگی من بود که مردم کسانی که پایه و اساس هستند و الهام بخش من هستند معلمان بودند و به جامعه کمک کردند.

س: اکنون که به گذشته نگاه می‌کنید، با آنچه فکر می‌کردید متفاوت بود؟

آ: اگر بزرگ کردن دخترم بزرگ‌ترین تجربه حرفه‌ای بود، شهردار بودن یک امتیاز یک عمر بود.

س: اما با آن چیزی که فکر می کردید متفاوت بود؟

آ: فکر می‌کنم هم آن چیزی بود که فکر می‌کردم می‌شود و هم چیزی بود که می‌توانستم تصورش را بکنم، گاهی هر دوی آن چیزها در یک روز یا هر دوی آن چیزها در عرض یک ساعت. در سطح محلی در خدمات عمومی، شما توانایی تغییر و بهبود کیفیت زندگی را به روش‌هایی دارید که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. در بهترین حالت فکر می کنم این کار را به خوبی انجام دادم. به‌عنوان بزرگ‌ترین منتقد خود، می‌توانم بگویم که بسیاری از مواقع آن‌طور که انتظار داشتم یا می‌خواستم، انجام ندادم.

س: فکر می کنید ممکن است در مقطعی دوباره وارد عرصه سیاست شوید؟

آ: می دانید، من فکر می کنم این همزاد هرگز نگو هرگز. در حال حاضر هیچ برنامه ای ندارم. من دارم به شغلی عادت می کنم که از پیشنهاد آن هیجان زده ام… از اینکه در جایی که هستم هستم و هیجان زده هستم که هر روز وارد کار شوم. من افراد زیادی را برای ملاقات دارم، روابط زیادی را برای عمیق تر کردن، و فرصتی برای انجام کارهای خوبی دارم زیرا این ماموریت است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر