جینسینگ کره ای ممکن است شما را شگفت زده کند! پژوهش چه می گوید؟


جینسنگ سفید کره ای که به نام جینسنگ چینی یا جینسنگ Panax نیز شناخته می شود، گیاهی چند ساله بومی شرق آسیا است. جینسینگ در طب سنتی برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه به صورت مکمل برای بدن مفید است.

جینسینگ کره ای سفید چگونه سطح انرژی را افزایش می دهد؟

تحقیقات روی جینسینگ سفید کره ای نشان می دهد که این گیاه دارای خواصی است که به کاهش خستگی در افراد مبتلا به بیماری هایی مانند مولتیپل اسکلروزیس و اختلال نعوظ کمک می کند.

جینسینگ کره ای، فواید و عوارض جینسینگ

جینسینگ از ترکیبات فعالی به نام ginsenosides و genunin ساخته شده است که اثرات مفیدی بر استرس شیمیایی، عملکرد شناختی، متابولیسم گلوکز و ایمنی دارند. جینسینگ سفید کره ای با خواص فراوانی که دارد به سلامت عمومی کمک می کند.

یکی از مهمترین فواید جینسینگ کره ای سفید، توانایی آن در کاهش خستگی و افزایش سطح انرژی است. مطالعات نشان داده است که جینسینگ حاوی ترکیباتی مانند پلی ساکاریدها و الیگوپپتیدها است که می تواند انرژی را ذخیره کند، حیات سلولی را بازگرداند و استرس اکسیداتیو را کاهش دهد.

در نتیجه با افزایش سطح انرژی در بدن به درمان خستگی کمک می کند. جینسینگ هم برای رفع خستگی جسمی و روحی و هم برای افزایش فعالیت بدنی مفید است. جینسینگ همچنین به کاهش قند خون، تنظیم التهاب، بازگرداندن حیات سلولی و کاهش خطرات سرطان کمک می کند.

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر