جنیفر لارنس، بازیگر برنده جایزه اسکار، برای اولین بار از Tik Tok FYP خود را فاش می کند، بیایید درباره آن بیشتر ببینیم


خیرخواهی و علاقه مزارع و بزهای جنیفر لارنس قلب طرفداران او را در سراسر جهان گرفته است. قهرمان اسکار محاسبه بز فرزندش از TikTok خود را کشف کرد.

او اضافه کرد که TikTok او اساساً در مورد عشق او به مزارع، حیوانات، و بله فراموش نکردن بزها است. او حرکات رقص بالایی ندارد اما علاوه بر این، حیوانات و مزارع ویدیوهای او را پوشش می دهند. انتظار نمی رود که هیچ حرکت TikTok برای صفحه شما به جنیفر لارنس بیاید.

جنیفر لارنس تصمیم گرفت مدتی با کیفیت را در تیک توک بگذراند

جنیفر لارنس در پخش اینترنتی شرکت Present Company نتفلیکس به اشتراک گذاشت که TikTok FYP او به جای هجوم حرکت های متحرک شبیه یک خانه است. سرگرمی‌گر «نگر نگاه نکن» اخیراً در پخش اینترنتی شرکت فعلی نت‌فلیکس به اشتراک گذاشت که FYP او مملو از جریان‌های اصلی کلبه‌ای است و بیش از هر چیز دیگری شبیه یک مزرعه است، همانطور که با صدایی که نتفلیکس در TikTok پست کرده است نشان می‌دهد.

جنیفر لارنس، بازیگر زن برنده جایزه اسکار، تیک توک FYP خود را فاش می کند

مصاحبه با کریستا اسمیت

در ملاقات با کریستا اسمیت، او سعی کرد یک TikToker خاص را نشان دهد که مرتباً به فید او می رسد، اما نتوانست در طول جلسه کنترل آنها را به خاطر بیاورد. طرفداران در بخش اظهارنظر TikTok حساب قابل تصور TikTok را که او در آن زمان سعی می کرد به آن ارجاع دهد، @mommyfarmer بود.

این حساب تجربه‌ی روزمره‌ی او را در مزرعه‌ی توئین کاج در شمال ۲ میلیون طرفدارش در اپلیکیشن ویدیویی پست می‌کند. جنیفر همچنین به بزی سه گانه ای که داشت اشاره کرد و از یک بز واقعاً کوچک که ما فکر نمی کردیم قصد داشت آن شب را تحمل کند، اشاره کرد. همچنین، او انجام داد و او روتی است و او بی عیب و نقص انجام می دهد.

جنیفر اخیرا آشکار کرد عشق او در The Late Show with Stephen

او پذیرفته شد، علیرغم اینکه این برنامه بیشترین استفاده را در تلفن او دارد، اما از سوابق خود پست نخواهد گذاشت. او از استفان کولبرت شگفت زده شد که چرا پست نمی گذارد. “آیا می توانید آن را تصور کنید؟”

جنیفر در ژوئن ۲۰۲۰ با هدفی نجیب به برنامه ملحق شده بود، از RepresentUs – یک سازمان مردمی که بر رفتار بد اجتماعی و سیاسی تمرکز دارد، اما از اواخر سال ۲۰۱۱ پستی ارسال نکرده بود. این هنرپیشه از اواسط از این هدف تندیس و جوانمردانه حمایت می کرد. ۲۰۲۰ که نشان دهنده نجیب بودن اوست.

او همچنین در توییتر توضیح داد که چرا خیلی فعال نیست. عدم تمایل او به پست در هر رسانه مبتنی بر وب چیزی است که او در طول حرفه خود در مورد آن صحبت کرده است. در سال ۲۰۱۴، او به رادیو بی بی سی ۱ گفت که “هیچ وقت توییتر را دریافت نخواهد کرد.” او همچنین دلیل عدم تمایل خود به توییتر را توضیح داد.

او گفت: “من معمولاً در تلفن یا توسعه عالی نیستم. من واقعاً نمی‌توانم از پیام‌ها آگاه باشم، بنابراین توییتر برایم غیرقابل تصور است.» ناراحتی او برای پاسخ دادن او را با توییتر دوست ندارد.

در حالی که او ممکن است به ندرت توییتی بشنود، بدون شک در صفحه TikTok خود برای شما گهگاه صدای گریه یک بز را خواهد شنید. علاقه بز و مزرعه او ستودنی است و همچنین مورد علاقه طرفدارانش و همه است. شفقت و دلسوزی نشان از صمیمیت و مهربانی او با طبیعت و حیوانات دارد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر