جلال مکی: از کسی التماس نمی کنم که چیزی به من بدهد!


جلال مجی در گفتگو با رادیو شو با اشاره به بحث هایی که در مورد هزینه داروهایش مطرح شده است، گفت: این روزها افراد زیادی با این مشکلات دارویی دست و پنجه نرم می کنند.

به گزارش صبح امروز مهر؛ جلال میجی مجری، مدیر دوبلاژ و تهیه کننده پیشکسوت رادیو و تلویزیون در گفتگو با برنامه رادیویی «استودیو هشت» از مشکلات خود در زمینه دارو گفت.

وی گفت: امیدوارم کسی به دارو نیاز نداشته باشد زیرا دارو گران است. این روزها روزی ۱۰ قرص مصرف می کنم و احتمالاً ماهانه حداقل یک میلیون و نیم خرج دارو می کنم و تنها نیستم، خیلی ها این مشکلات را دارند و من یکی از آنها هستم.

وی در پاسخ به معیشت خود گفت: مبلغی از تامین اجتماعی دریافت می کنم و ماهیانه هم از تلویزیون کمک هزینه دریافت می کردم و علت مشکل در دریافت آن را نمی دانم که البته رفع می شود. . درست متوجه نشو، من تابع قانون هستم. هیچی تو زندگیم نمیخواستم

این دو نفره و گوینده رادیو که چند سالی است فعالیتی ندارد، با اشاره به هزینه های درمانی گفت: چندی پیش در بیمارستان بودم و ۱۴ میلیون پرداخت کردم و پس انداز داشتم که استفاده شد. اما از کجا می توانید پس انداز دیگری را بدست آورید؟ اما خدا بزرگتر است و من شکایت نمی کنم.

در زیر مجری برنامه به اتفاقی که برای رضا رویگیری رخ داد نیز اشاره کرد و اظهار داشت که امیدواریم سلبریتی ها و شخصیت ها سعی نکنند کمک های خود را به هنرمندان به گونه ای واسطه کنند که آبروی هنرمندان خدشه دار شود. خدایا گواه من باش که تو را در چشم کسی ندیده ام.

در همین حال یک مقام مسئول تایید کرد: خدا همیشه بالاتر از سرما بوده و من تعجب می کنم که تا کی زنده ام پس خدای ناکرده از کسی درخواستی داشته باشم و خدای ناکرده اینگونه باشم. اگر مردم این را بشنوند خدای ناکرده اینطور فکر نکنند.

این کارگردان و مجری پیشکسوت دوبله در بخشی دیگر از آرزوی خود گفت: آرزوی من این است که کشورم از تورم رها شود و هاله وحشتناک و مردم به آرامش نسبی برسند. این به من مربوط نیست، من در انتهای قطار هستم که باید پیاده شوم و در مورد افراد بیشتری صحبت می کنم.