جانی دپ پول زیادی به دست آورد / عکس


جانی دپ بازیگر ۵۹ ساله چهره افراد مشهور از جمله باب دیلن، کیت ریچاردز و الیزابت تیلور را نقاشی کرده است که برای او درآمد زیادی به همراه داشت.

به گزارش صبح، جانی دپ که به مبارزه با همسر سابقش «امبر هرد» ادامه می دهد، در عرض چند ساعت حدود ۳ میلیون پوند از نقاشی هایش به دست آورد.

این بازیگر ۵۹ ساله چهره بسیاری از افراد مشهور از جمله باب دیلن، کیت ریچاردز و الیزابت تیلور را نقاشی کرده است.

"جانی دپ" او به پول فحش می داد / عکس

طرفداران ستاره «دزدان دریایی کارائیب» این هفته به گالری هنرهای زیبای Castle در کاونت گاردن در لندن هجوم آوردند و همه ۷۸۰ اثر او را در عرض چند ساعت خریداری کردند.

دپ پس از اینکه در اینستاگرام اعلام کرد که در این برنامه حضور دارد، ترافیک سنگینی در شهر ایجاد کرد. او می‌گوید: «من همیشه از هنر برای بیان احساساتم، برای فکر کردن به افرادی که برایم مهم‌ترین هستند، مانند خانواده‌ام، دوستانم و افرادی که دوستشان دارم، استفاده کرده‌ام.

نقاشی های من زندگی ام را احاطه کرده بود، اما آنها را برای خودم نگه داشتم و خودم را مقید کردم. هیچ کس نباید خودش را محدود کند.»

به گزارش ۳۰ نما، هفته گذشته گزارش شد که امبر هرد رسماً به تصمیم دادگاه ویرجینیا اعتراض کرده است. هرد با انتشار مقاله ای در واشنگتن پست در سال ۲۰۱۸ خود را قربانی خشونت خانگی توصیف کرد که منجر به رد صلاحیت دپ از چندین پروژه شد.

دپ در دعوای افترا علیه هرد در ویرجینیا پیروز شد و هیئت منصفه هرد را به پرداخت ۱.۳۵ میلیون دلار جریمه محکوم کرد.